Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

PVC dlažba do garáže – Nejprodávanější produkt pro rok 2022

Rádi bychom s vámi dnes sdíleli informace o naši nejprodávanější a nejoblíbenější PVC dlažbě do garáže pro rok 2022.

Nejprodávanější PVC dlažbou do garáže pro rok 2022 je Fortelock Industry ECO Grey v dezénu kůže. ECO dlaždice jsou oblíbené díky svým vlastnostem a příznivé ceně.

PVC dlažba z recyklátu je ekologickým řešením a její výrobou šetříme životní prostředí. Je vyrobena z kvalitního recyklovaného materiálu a splňuje standardy pro bezpečnost a životnost v podobném rozsahu jako dlažba vyrobená z nových surovin.

Recyklovaný PVC materiál se vyrábí z odpadu po spotřebitelských výrobcích nebo z průmyslového odpadu z PVC výroby. Tyto materiály jinak končí na skládkách nebo se spalují, což má negativní dopad na životní prostředí.

Při výrobě PVC dlažby z recyklátu se také snižuje spotřeba nových surovin a energetických zdrojů potřebných pro výrobu dlažby z nových surovin, což může mít pozitivní vliv na životní prostředí.

PVC dlažba do garáže

Fortelock PVC dlažba je odolná vůči krátkodobému působení olejů a dalších kapalin, které se běžně používají v garáži. Dlaždice se snadno instalují a mají výborné protiskluzové vlastnosti, což z nich dělá ideální volbu pro podlahu v garáži.

Pokud i vy uvažujete o nové podlaze do garáže a přemýšlíte nad PVC dlažbou, podívejte se na video, jak snadno se podlaha pokládá nebo využijte náš vizualizér a posuďte sami, jak by dlažba vypadala ve vašem interiéru. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči o vlastnostech PVC dlaždic Fortelock, rádi vám zašleme vzorek 8×8 cm.

S výběrem podlahy a se samotnou pokládkou vám pomůže také náš článek PODLAHA V GARÁŽI SVÉPOMOCÍ.

Fortelock_TOP_2022

Vzorek podlahy

Chci vzorek