Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Zápůjčka dlažby

Rádi byste si naši dlažbu před koupi otestovali a odzkoušeli? Žádný problém.

Našim zákazníkům nabízíme zapůjčení až 5 m2 PVC dlažby na 1 měsíc zdarma. Vyberte požadovaný vzor dlažby a kontaktujte naši zákaznickou linku, která se o vyřízení zápůjčky postará.

Zákaznická linka: +420 553 829 829

Doručení dlaždic

Dlažbu na vyzkoušení si můžete po objednání přes zákaznický servis vyzvednout bezplatně v sídle firmy Fortemix s.r.o. v Paskově. Pokud vám forma osobního odběru nevyhovuje, rádi vám zašleme dlaždice kurýrní službou. Cena dopravy se odvíjí dle aktuálního ceníku zvoleného přepravce.

Zapůjčená podlaha vyhovuje

Pokud podlaha splnila vaše očekávání a chcete si ji nechat, nemáme v plánu vás zdržovat zbytečným vrácením dlaždic zpět. Jednoduše objednejte dlaždice na pokrytí zbývajícího prostoru a my vám přidáme částku za ponechané dlaždice na fakturu.

Zapůjčená podlaha nevyhovuje

V případě, že není podlaha podle vašich představ, můžete zvolit vrácení dlaždic osobně nebo zasláním zpět na adresu níže. Před odesláním dlaždice očistěte a pečlivě zabalte, abyste zamezili případné ztrátě kusů při přepravě. Na ztracené dlaždice by vám byla vystavena faktura.

Adresa pro zpětné zaslání:
Fortemix, s.r.o.
Kirilovova 812
739 21 Paskov

půjčení dlaždic
půjčení dlaždic

Vzorek podlahy

Chci vzorek