Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Jak mám podlahu čistit a udržovat?

Údržba podlahy je snadná. Podlahu stačí setřít mopem vodou s běžným čistícím prostředkem vhodným na podlahu. Pokud chcete zvýšit lesk podlahy nebo vyčistit extrémní zašpinění, doporučujeme výrobky značky Dr. Schutz.
Více informací naleznete v Návodu na údržbu a čištění.

Jaké potřebuji nářadí budu k pokládce potřebovat?

K pokládce PVC dlažby potřebujete pouze gumové kladívko pro snazší spojení zámků a řezací nůž (popř. přímočarou pilu) pro úpravu dlaždice na požadovaný rozměr.

Musím původní podlahu před pokládkou PVC dlažby Fortelock speciálně upravovat?

Ve většině případů stačí podlahu jen důkladně zamést. Olej ani jiné znečištění nevadí. V případě, že v pokladu jsou větší výtluky, doporučujeme je zalít cementovou nebo jinou výplní.

Jak ukončit podlahu u stěn a vjezdu?

Krajní dlaždici u stěny seřízněte nožem tak, aby vznikla dilatační spára 5 mm od stěny.  U vjezdu doporučujeme použít nájezdy Fortelock.

Není zde zvýšené riziko požáru?

Díky komponentám podlahy Fortelock, které samy tlumí oheň, je tato podlahovina dle nezávislých testů zařazena do kategorie „obtížně zápalný“.

Lze v případě poškození jednotlivé díly PVC dlažby vyměnit?

Samozřejmě, velmi snadno. Jednou z předností PVC dlažby je možnost výměny jednotlivých dlaždic, aniž by bylo potřeba demotovat celou podlahu. Jednoduše vyjmete poškozenou dlaždici a nahradíte novou.

Poničí voda na podlaze PVC dlažbu Fortelock?

Zámky PVC dlaždic Fortelock jsou velmi těsné, takže se pod podlahu může dostat pouze minimální množství vody. Dlaždice na spodní straně disponují kanálky AirFlow zabezpečující odvětrávání. Pod podlahou, tak nedochází k zahnívání či vzniku zapáchu.

Izoluje i tato podlaha?

Ano, podlaha Fortelock je jak termální, tak zvukovou izolací.

Kde mohu PVC dlažbu Fortelock využít?

PVC dlažba Fortelock byla vyvinuta pro širokou škálu použití. Své uplatnění nalezá v průmyslových a komerčních prostorech, garážích, dílnách, sklepech, skladech, tělocvičnách, prádelnách  a v mnoha dalších prostorech.

Vydrží PVC dlažba Fortelock oleje a jiné chemikálie?

Polymerní struktura podlahy Fortelock je odolná většině olejů a kyselin. V případě rozlití chemikálie či oleje, doporučujeme ihned setřít.

Jakým způsobem mám podlahu zlikvidovat?

V případě, že je podlaha poškozená, dosloužila nebo už pro ni nemáte využití, je možné nám dlažbu vrátit. K tomuto účelu jsme vytvořili službu Zpětný odběr dlaždic Fortelock.

Neklouže příliš podlaha?

Speciálně navržené dezény použité na povrchu dlaždic jsou vysoce protiskluzné. Brání uklouznutí nejen při chůzi, ale také podkluzování kol např. u vysokozdvižných vozíků ve skladech.

Mohu použít podlahu i ven?

Venkovní použití nedoporučujeme.  Je to sice možné, ale nemůžeme garantovat barevnou stálost či změnu tvaru dlaždice.

Vzorek podlahy

Chci vzorek