Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

Zpětný odběr dlaždic

Zpětný odběr dlaždic Fortelock

V rámci ekologického programu našim zákazníkům nabízíme možnost zpětného odběru nepotřebných PVC dlaždic Fortelock, které by jinak skončily na skládce. Díky této službě ušetříte čas, starosti, finance za skládkování a rovněž spolu s námi přispějete k ochraně životního prostředí. Vraťte nám dlaždice zpět a my se postaráme o recyklaci odpadního materiálu a jeho opětovné využití.

Jaký typ dlaždic je možné vrátit?

Všechny druhy Fortelock dlaždic bez ohledu na míru opotřebení. Dlaždice Fortelock poznáte podle loga na spodní straně dlaždice. Služba je omezena pouze na dlaždice značky Fortelock, před balením dlaždic k odeslání se ujistěte, že neposíláte dlaždice jiné značky nebo jiný materiál z PVC. Tato zpětná zásilka by nebyla přijata.

Možné typy přepravy

Pro ty z vás, kteří by kvůli vzdálenosti nemohli dlaždice přivézt po vlastní ose na adresu naší firmy, nabízíme typ přepravy Fortemix. Ve formuláři vyplňte místo nakládky, dlaždice řádně zabalte dle pokynů uvedených v často kladených dotazech a poté vyčkejte na potvrzovací e-mail a informace o vyzvednutí od dopravce. Přeprava Fortemix je hrazená služba. My se však postaráme o to, aby vás přepravné nestálo více než skládkování ve vašem regionu.

Často kladené dotazy

Doprava a balení
Jaké je minimální nebo maximální množství dlaždic, které mohu vrátit?

Množství dlaždic není omezeno.

Jakým způsobem zabalit dlaždice k odvozu?

Prosíme o dodržení následujících pravidel:

Při odesílání méně než 30 ks dlaždic
Balte po balících o maximální hmotnosti 30 kg/balík.

Při odesílání více než 30 ks dlaždic
Balte na paletu s dodržením celkové maximální hmotnosti 750 kg (cca 300 ks, 75 m2), dlaždice na paletě zabezpečte a obalte fólií, aby se zamezilo jejich pohybu při jízdě.

Dbejte na včasnou přípravu zásilky a zajistěte dopravci přístup k připraveným balíkům nebo paletě. S balíky ani paletou nebudete muset dále manipulovat, dopravce zajistí naložení

Musím dlažbu vyčistit před tím, než vám ji vrátím?

Není to nutností, ale za očištění hrubých nečistot budeme moc rádi.

Co když zásilku nezabalím a dlaždice ponechám volně?

Doporučujeme dlažbu před odesláním řádně zabalit a zabezpečit fólií. Nezabalená zásilka by dopravcem nemusela být přijata. Náklady za marný výjezd by v takovém případě šla k vaší tíži.

Ceny
Kde najdu ceny přepravy Fortemix?

Ceníky přeprav svozu jsou děleny dle jednotlivých zemí a váhy zboží. O ceně přepravy budete informováni zákaznickým servisem po vyplnění formuláře pro zpětný odběr dlažby.

Co dělat v případě, kdy cena za skládkování vychází levněji než dopravné v rámci zpětného odběru?

Ceny za skládkování se liší dle regionu. Pokud zjistíte, že cena za skládkování u vás vychází levněji než dopravné v rámci zpětného odběru, zákaznický servis se postará o dorovnání ceny tak, abyste v žádném případě nebyli škodní.

 

Ostatní dotazy
Je možné v rámci této služby dlaždice vyměnit?

Bohužel ne. Služba zpětného odběru slouží pouze k vrácení nepotřebných dlaždic.

Je na tuto službu nárok?

Vzhledem k různorodosti renovovaných podlah, jejich umístění i situaci na trhu, nejsme schopni ve všech případech zaručit zpětný odběr. Nejedná se o nárokovatelnou službu.

Formulář pro zpětný odběr dlažby

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

  Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

  Formulář pro zpětný odběr dlažby

   Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

   Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA Google Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby

   Vzorek podlahy zdarma

   Chci vzorek