Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Výroba dlaždic Fortelock od A do Z

Zajímá vás, jak se vyrábí podlaha Fortelock, kterou možná i vy již máte ve své garáži nebo provozu? Veškerá výroba probíhá výhradně v České republice v sídle společnosti Fortemix s. r. o v Paskově.

Dlaždice jsou vyráběny z plastových granulí, které po tepelném zpracování mění skupenství z pevného na kapalné. Hmota při teplotě 180 C° putuje pomocí vstřikovacího stroje do lisovací formy, kde získává podobu dlaždice. Po zformování dlaždice dochází ke zchlazení výrobku tak, aby mohl být z formy odebrán automatickým manipulátorem a uložen na dopravníkový pás k úplnému dochlazení.

Vlastnosti PVC materiálu

PVC materiál, ze kterého jsou dlaždice vyráběny, je chemicky odolný vůči kyselinám, solím, zásadám, tukům a alkoholům. Díky kvalitnímu materiálu a poctivé výrobě je podlaha odolná a bezpečná do nejrůznějších výrobních provozů, budov, skladů, ale také domácností, kanceláří a školních prostor. 

Ekologie

Dlažba Fortelock je 100 % recyklovatelná. Při výrobě vzniká minimum odpadu a emisí. 50 % produkce dlaždic je z recyklovaných výrobních zmetků, které jsou drceny na vlastních drtičkách a také z vykupovaného odpadu. Díky vlastní recyklaci nepodařené výrobky neopouští továrnu a jsou brzy zpátky ve výrobním provozu.

1080x1080_novinka_web

Vzorek podlahy

Chci vzorek