Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Voda a chemikálie na podlaze Fortelock

Přicházíme s dalším krátkým videem, ve kterém Vás pravidelně informujeme o vlastnostech a výhodách podlahy Fortelock. Jejich prostřednictvím odpovídáme na nejčastěji kladené otázky, na které se nás ptáte. Dalším zajímavým tématem je:

Odolnost vůči chemikáliím a jiným typům tekutin

Dlaždice Fortelock nejsou vodotěsné. V případě, že se na podlaze rozlije menší či větší množství tekutin, doporučujeme je co nejdříve setřít, aby do spodních vrstev tekutina nepronikla. V případě, že se tak stane, mají naše dlaždice ze spodní strany unikátní systém kanálků AirFlow, které jsou uzpůsobeny k odvádění menšího množství vlhkosti. Pokud se však pod dlaždice dostane větší množství tekutin, doporučujeme danou část podlahy rozebrat, místo vysušit a podlahu znovu složit. Na její funkci a kvalitu nebude mít tento zásah žádný vliv.

U podlah z řady Invisible, Home a Business můžete při pokládce spoje dlaždic slepit speciálním lepidlem na svařování PVC za studena. Dlaždice se tak stanou tekutinám mnohem odolnější.

Maximální vodotěsnosti dosáhnete kompletním podlepením všech dlaždic.

Podlaha Fortelock je odolná také vůči chemikáliím. Krátkodobé působení olejů podlahu nepoškodí, jako tomu bývá například u betonových podlah. Doporučujeme však oleje a jiné mastné látky co nejdříve setřít, aby působením chemických reakcí nevznikaly mezi PVC a oleji barevné rozdíly.

Podrobnější informace naleznete v technickém listu.

Vzorek podlahy

Chci vzorek