Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

SOUTĚŽ 

Vyhrajte hloubkové čištění vaší dlažby. 

Soutěž trvá do 15. 3. 2023. 

Máte potíže s čištěním vaší Fortelock podlahy, nebo si nejste jisti, který je ten správný čisticí prostředek k jejímu čištění? Chcete, aby vaše dlaždice Fortelock vypadaly znovu jako nové? 

Ve spolupráci s předním německým výrobcem čisticích prostředků vám přinášíme kompletní nabídku speciálních čističů pro každý povrch a stupeň znečištění. Ať už máte klasické dlaždice bez povrchové úpravy, nebo dlaždice s ochranným lakem, potiskem či speciální ESD dlaždice nebo dekorové dlaždice Business. Pro každý povrch máme čistič pro každodenní pravidelné čištění, který po každém čištění vytváří jemnou ochrannou vrstvu, která brání usazování nečistot. Zároveň jsme pro vás připravili extra silné hloubkové čističe pro generální čištění. Stačí je nechat 15 minut působit na dlaždicích, následně vyčistit kartáčem nebo mycím strojem, setřít, zneutralizovat čistou vodou a dlaždice máte znovu jako nové. 

Přesvědčte se o jejich účincích na vlastní oči. Připravili jsme pro vás video, kde můžete vidět extrémně znečištěnou plochu autoservisu, kde na dlaždice působil olej, benzín a jiné hrubé nečistoty po dlouhou dobu. I takto extrémně znečištěné dlaždice jsme vyčistili poměrně rychle a podlaha vypadala znovu jako nová.  

Kompletní nabídku čističů naleznete na našem webu www.fortelock.cz, kde po výběru produktu, který vlastníte, naleznete kompletní nabídku čističů a dalšího vhodného příslušenství.  

Zároveň vám přinášíme 6 tipů pro dokonale čistou podlahu i s návodem k čištění.  

A aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás soutěž o speciální čističe pro hloubkové čištění. Stačí, když nám do 15. 3. 2023 pošlete fotografii vaší podlahy Fortelock na e-mail info@fortemix.cz a napíšete, jak jste se svými dlaždicemi spokojeni. My ze všech soutěžících vylosujeme 10, kteří získají speciální čistič Dr. Schutz Základní čistič R určený pro generální a hloubkové čištění PVC dlaždic Fortelock. 

Držíme vám palce a přejeme mnoho úspěchů!

CZ Súťaž Čistenie 23_02

Vzorek podlahy

Chci vzorek