Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Výstava Malaga, Španělsko

PVC podlahy Fortelock představují skvělé řešení, které zvýší vizuální atraktivitu i funkčnost vašeho prostoru. Ať už plánujete výstavu kol, aut nebo cokoliv jiného, naše podlahy zvládnou vše!  Inspirujte se naším zákazníkem ze Španělska.

Dlaždice Fortelock snesou bodovou zátěž až 520 kg na 1 cm2 a disponují odolnými zámky, díky kterým ji můžete snadno a rychle sestavovat i rozkládat podle aktuálních potřeb.

Máte zájem o personalizaci? Nabízíme vám možnost potisku firemního loga přímo na dlaždice, takže váš stánek získá nezaměnitelný vzhled, který upoutá pozornost každého návštěvníka.

A to nejlepší na závěr – naše PVC podlahy Fortelock jsou extrémně variabilní a snadno se přizpůsobí jakékoliv velikosti a tvaru vašeho stánku. Navíc díky jednoduché instalaci a demontáži, kterou zvládne jedna osoba za pár hodin, ušetříte nejen čas, ale i náklady na pracovní sílu.

Nechejte svůj příští veletrh, výstavu nebo event zazářit s PVC podlahami Fortelock. Dejte vašemu prostoru šanci vyniknout a využijte našich inovativních řešení pro vytvoření dokonalého prostředí.

Detaily realizace:

Lokalita: Španělsko
Produkt: Fortelock Industry
Dezén: Diamant, kůže
Barva: Rosso red, žlutá, šedá, modrá
Potisk: Custom

Výstava Malaga, Španělsko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek