Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

Suterén Komerční banky, Česko

Vysoká zátěž a neustálá vlhkost v prostorech, to byly hlavní důvody, které vedly k rekonstrukci podlahy v suterénu Komerční banky. Řešením se stala PVC zámková dlažba Fortelock Industry. Zvolený typ dlažby pro nejvyšší zátěž umožnil nejen bezpečný a snadný pohyb těžkých mincovních vozíků, ale také systém odvodných kanálků podpořil odvětrávání podlah. Dlažba poskytla také útlum hluku a zpříjemnila vzhled celého prostředí.

Vyjádření klienta

„Měli jsme problém s podlahou v suterénu, kde je počítárna mincí a kde se používají k přepravě mincí vozíky. Jedná se o velkou zátěž až 600 kg na jeden vozík a v prostoru projedou za den několikrát. Dalším problémem byla trvalá vlhkost v tomto prostoru. Sháněli jsme možnosti, dlažba, linoleum nic nevyhovovalo. O Fortelock jsme se dozvěděli od pana projektanta, se kterým jsme připravovali opravu podlahy v počítárně mincí. Po roce užívání nejsou vidět na dlaždicích Fortelock žádné změny, je jednoduchá údržba. S podlahou jsme velice spokojeni.“

Support Services
Komerční banka, a. s.

Detaily realizace

Realizace/lokalita: suterén Komerční banky, ČR
Plocha: 50 m2
Produkt: Dlaždice Fortelock Industry (Kůže, Red a Grey)

Suterén Komerční banky, Česko

Související produkty

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek