Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Stanice technické kontroly, Španělsko

Dlažba Fortelock je vhodná i do tak vytížených míst, jako jsou prostory STK. Do stanice technické kontroly v Madridu byly umístěny dlaždice řady Industry právě pro jejich odolnost vůči vyšší zátěži. Instalace dlaždic Industry umožňuje v těchto místech pohyb i těžším automobilům a umístění veškerého vybavení. Do zmíněných prostor byla zvolena kombinace barev graphite a černé s kontrastní žlutou, která slouží k vymezení jednotlivých zón STK. Díky systému kanálků AirFlow s dlažbou nebude problém ani při nepříznivém počasí. Pokud by se pod dlaždice dostala voda či vlhkost, díky systému AirFlow by se jednoduše odpařila.

Zákazník i přes prvotní nejistotu dlaždice Fortelock otestoval v STK provozu a po úspěšném provedení testu se rozhodl pro koupi. Byl přesvědčen nejen kvalitou dlažby, ale také rychlostí dodání. I přes nepříznivou situaci s pandemií COVID-19 byla dlažba vyrobena a dodána do 1 týdne od objednání.

Detaily realizace

Realizace/lokalita: Stanice technické kontroly, Madrid, Španělsko
Dlaždice: Fortelock Industry Diamant 2 789 ks (barevná kombinace: graphite, yellow, black)
Nájezdy: Fortelock Industry a Light Diamant 84 ks (barevná kombinace: graphite, black)

Stanice technické kontroly, Španělsko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek