Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Sportovní sál, CZ

Sportovní a relaxační centrum Kotelna již využilo naše dlaždice Fortelock Industry do svého fitness centra. Před časem se rozhodli rozšířit své prostory o cvičební sál, což se jim během 1,5 roku povedlo a vznikl krásný a rozsáhlý sportovní sál, který momentálně slouží pro skupinové lekce tabaty, pilates nebo trampolínek či funkční trénink a jiných sportovních akcí.

Pokládka dle zaměstnanců, kteří jí prováděli, byla snadná a rychlá. Majitelé také využili naší nabídky potisku vybraných dlaždic a zvolili na vybrané dlaždice své logo, které najdete uprostřed sálu.

Podlahy Fortelock jsou jako stvořené pro fitness centra a tělocvičny. Dokážou vydržet nárazy činek i zátěž těch nejvýkonnějších cvičebních strojů bez sebemenšího poškození. PVC materiál se snadno dezinfikuje a udržuje hygienické prostředí. Navíc je příjemná na dotek a při cvičení na zemi nestudí.

Navrhněte si vlastní design podlahy vašeho fitness nebo sportovního centra v konfigurátoru a nezapomeňte si napsat o vzorek.

Detaily realizace

Lokalita: Česko
Plocha: 305 m2
Produkt: Fortelock Industry
Dezén: Kůže
Barva: šedá, žlutá, červená, zelená

Sportovní sál, CZ

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek