Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Školní prostory v Liberci, Česko

Betonová podlaha se opět opotřebovala a bylo nutné ji opravit. To byl opakovaný problém v dílně na Střední škole v Liberci. Ovšem tentokrát už se nepokládala nová betonová podlaha, ale našlo se jiné řešení. Dlažba Fortelock Light přinesla znovuoživení podlahy v krátkém čase a svépomocí. Více než 500 m2 bylo položeno na původní podlahu. Systém zámků zabezpečuje pevnost a soudržnost jednotlivých dílů dlažby a již několik let podlaha odolává vysokému počtu studentů.

Vyjádření klienta:

V našich školních dílnách jsme měli opakovaně popraskané podlahy, loupající se epoxid a pokládkou Fortelockem se tak vyřešil problém bez zvyšování nákladů na další opravy bez jasného výsledku.
Potřebovali jsme nové podlahy v učňovských dílnách oboru tesař, truhlář, instalatér, klempíř
a elektromechanik, kde je zátěž na průměrné úrovni. U Fortelocku nám kromě vyřešení několika zmíněných problémů, vyhovovala rychlá a taky jednoduchá pokládka vlastní kapacitou a přijatelná cena. Budou to čtyři roky a nemáme s tím žádný problém.

Vedoucí technicko-hospodářské správy

Detaily realizace

Realizace/lokalita: školní prostory v Liberci, ČR
Plocha:
490 m2
Produkt: Fortelock Light
Dezén: Diamant
Barva: Grey

Školní prostory v Liberci, Česko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek