Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Oranžová garáž, Česko

Našemu zákazníkovi v ČR jsme vyrobili a dodali podlahu ve výrazné oranžovo-černé kombinaci s potiskem loga dle zadané grafiky a přání. Zákazník dlaždice Fortelock pokládal na původní betonovou podlahu, která už nevyhovovala a nevypadala dobře. Důvodem výběru PVC dlažby Fortelock byla rychlost a snadnost pokládky, možnost podlahu barevně sladit s interiérem a také možnost potisku díky službě Fortelock Print. Zákazník si do své garáže vybral dlažbu řady Fortelock Industry, která je určená pro vysokou zátěž a splňuje nejnáročnější požadavky na odolnost.

„Přáli jsme si podlahu, která vydrží, bude stylová a dokážeme ji sami položit. Když jsme se dozvěděli, že je možné dlaždice i potisknout, byla to pro nás jasná volba, jelikož jsme si přáli doladit vzhled garáže do posledního detailu. Pokládka nám zabrala pár hodin, vše proběhlo bez problémů a stresu. Podlaha Fortelock splnila naše očekávání a vypadá úžasně.“

Slovo zákazníka

Detaily realizace

Realizace/lokalita: garáž, ČR
Plocha: 27 m2
Dlaždice: Dlaždice Fortelock Industry, dezén kůže, 117 ks, barevná kombinace: black, orange
Nájezdy: Nájezdy Fortelock Industry a Light, barevná kombinace: black, orange
Služba: Fortelock Print (CUSTOM)

Oranžová garáž, Česko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek