Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Moderní garáž, Španělsko

Nedávno jsme obdrželi velmi pěknou referenci od jednoho z našich spokojených zákazníků. Rozhodl se podělit o pozitivní zkušenost s použitím našich PVC dlaždic Fortelock, které si vybral pro rekonstrukci své garáže. Výsledek stojí za to a my bychom se rádi o tuto inspiraci podělili i s vámi.
Zákazník se rozhodl použít kombinaci šedé a žluté, což mu umožnilo vytvořit opravdu zajímavý design. Díky naší podlaze je jeho garáž nejen funkční, ale také esteticky atraktivní prostor, který působí velmi moderně.
Při výběru materiálů pro rekonstrukci garáže hrál důležitou roli fakt, že naše dlaždice lze pokládat snadno a rychle. Tento aspekt ocení zejména ti, kteří si chtějí práci udělat sami a nemají předchozí zkušenosti s pokládkou jiných podlahových krytin.
Další výhodou našich PVC dlaždic je snadná údržba a odolnost proti opotřebení, což je obzvláště v garáži, velmi důležité.

 

Detaily realizace:

Lokalita: Španělsko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 25 m2
Dezén: Skin
Barva: Graphit, Yellow

Moderní garáž, Španělsko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek