Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Květinářství, Slovensko

PVC dlažba Fortelock nachází své uplatnění i v tak krásných prostorech jako je květinářství. Nejen, že jako krytina dokonale podtrhne celkový dojem, ale také splňuje požadavky na funkčnost. Květiny potřebují vlhkost, ta ale může být základním kamenem pro tvorbu plísní na podlaze i okolních stěnách. Díky  systému odvodných kanálků, které zabezpečují větrání podlah ze spodní strany, je tvorbě plísní předcházeno. Dlažba Fortelock svou snadnou a rychlou pokládkou umožnila provést rekonstrukci v krátkém čase a neomezit tak chod prodejny.

Vyjádření klienta:

Potřebovali jsme rychlé řešení pro velmi poškozenou betonovou podlahu. Důležitým požadavkem bylo, aby výsledný povrch snesl častou frekvenci vozíků s vyšší zátěží
Navíc, si můžeme dovolit zavřít tak 2 dny ročně, takže jsme potřebovali, aby podlaha byla hotova v co nejkratším čase. Díky tomu, že jsme Fortelock mohli vyzkoušet v nejvíce frekventovaném místě, rozhodli jsme se jednoznačně pro.
Teď, kromě kvality dlaždic i při vysoké zátěži a možnosti položení za provozu, vidíme další přednosti. Podlaha neklouže a pokud by se přeci jen poškodila jedna dlaždice, jde okamžitě vyměnit.
Při první kalkulaci to stálo více peněz, ale když jsem si spočítal, kolik by nás stálo odstavení provozovny a navíc když vidíme další přednosti, jsme maximálně spokojeni a zvažujeme položení Fortelocku i na druhou část prodejny.

p. Barcai, vedoucí provozu

Detaily realizace

Realizace/lokalita: květinářství, Bratislava, Slovensko
Plocha:
500 m2
Produkt: Fortelock Industry (Kůže, Graphite)

Květinářství, Slovensko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek