Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Garáž RD, ČR

Nedávno jsme obdrželi boží referenci zákazníka z ČR. Rozhodl se podělit o pozitivní zkušenost s použitím našich PVC dlaždic Fortelock, které si vybral pro rekonstrukci garáže v rodinném domě. Výsledek stojí za to a my bychom se rádi o tuto inspiraci podělili i s vámi.

Slova zákazníka:
Skvělá kvalita podlahy, snadná a poměrně rychlá pokládka rovná se skvělý výsledek a naprostá spokojenost!

Zákazník se rozhodl použít kombinaci dlaždic Industry šedé a černé barvy, což mu umožnilo vytvořit velmi oblíbený vzor šachovnice. Díky podlaze Fortelock je garáž nejen funkční, ale také atraktivní prostor, který působí velmi moderně a dotváří celý interiér. Při výběru materiálů pro rekonstrukci garáže hrál důležitou roli fakt, že naše dlaždice lze pokládat snadno a rychle. Tento aspekt ocení zejména ti, kteří si chtějí práci udělat sami a nemají předchozí zkušenosti s pokládkou jiných podlahových krytin. Další výhodou našich PVC dlaždic je snadná údržba a odolnost proti opotřebení, což je obzvláště v garáži, velmi důležité.

Detaily realizace:

Lokalita: Česká republika
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 20 m2
Dezén: Skin
Barva: Graphite, black

Garáž RD, ČR

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek