Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Garáž, Rakousko

Jednoduché řešení je kolikrát to nejúčinnější. Toto pravidlo platilo i při rekonstrukci původní staré podlahy v garáži. Po úvahách byla zvolena PVC zámková dlažba Fortelock Light, která díky své struktuře zabezpečuje nekluzký povrch, snadnou údržbu a jednoduchou pokládku. Podlaha je vysoce odolná vůči úniku případných provozních kapalin. Systém pevných zámků odolá i neustálému rolování kol po podlaze.

Vyjádření klienta:

„Potřeboval jsem v garáži vyměnit starou podlahu za novou. Měl jsem dvě možnosti. Buď jsem mohl zničit tu starou a postavit novou, jenže to by bylo všude plno prachu a já se nechtěl pouštět do „špinavé práce“ a navíc, bylo by to pro mě dost časově náročné a já času moc nemám. Nebo položit nějakou odolnou, novou, na tu starou.
Takže jsem hledal podlahu se snadnou pokládkou, ale navíc jsem potřeboval, aby když mi v garáži ukápne olej, což je dost často, tak ať se to dá lehce setřít. Taky jsem potřeboval, ať podlaha neklouže.
Našel jsem ten váš Fortelock, položil jsem za pár hodin. Táta, který má v garáži podobný problém a viděl výsledek, už o tom uvažuje taky…“

Philipp Masin, majitel garáže

Detaily realizace

Realizace/lokalita: garáž, Rakousko
Plocha: 25 m2
Produkt: Dlaždice Fortelock Light (Kůže, Grey)

Garáž, Rakousko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek