Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

Garáž, Polsko

Zákazník z Polska se rozhodl pro rekonstrukci garáže a použil PVC dlažbu Fortelock Invisible. Vybral si barevnou kombinaci šedé a černé, která krásně doplnila celý interiér garáže a působí velice elegantně a čistě. Odolný zámkový systém pevně drží dlaždice při sobě a díky tomu je zabráněno protékání vody pod dlaždice. Pokud by však malé množství vody pod dlažbu přece jen nateklo, díky AirFlow kanálkům případná voda snadno vyschne.

Zákazník také využil naší služby potisku dlaždic a nechal si potisknout dlaždice logem AUDI. Pokud byste rádi změnili vzhled vaší garáže originální cestou nebo potřebujete na podlahu firemní logo nebo jiný motiv, není nic jednoduššího než využít naší služby. Fantazii se meze nekladou. Potisk dlaždic provádíme pomocí nejmodernější technologie tisku, která zaručuje kvalitu barvy a neomezené možnosti. Vybírat si můžete ze standardních potisků, které máme v nabídce (potisk GRANIT a MAX) nebo si můžete vymyslet vlastní design (potisk CUSTOM).

Detaily realizace

Lokalita: Polsko
Produkt: Fortelock Invisible
Plocha: 50 m2
Dezén: Hadí kůže
Barva: Grey, Black

Garáž, Polsko

Související produkty

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek