Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

Garáž Kukomio, Slovensko

„Ve skutečnosti je vaše podlaha o mnoho krásnější a jednodušší na pokládku, než jsem si myslel. Mohu jen doporučit!“

To jsou slova našeho spokojeného zákazníka, kterému patři velké poděkování za video, které při pokládce natočil. Moc si toho ceníme a jsme rádi, že ho můžeme sdílet i s ostatními zákazníky.

Garáž díky PVC dlaždicím získala moderní a čistý vzhled. Výhodou je také odolnost, nenáročné čištění a hlavně to, že pokládka je tak snadná, že baví i děti, jak můžete vidět ve videu. V případě poškození dlaždice je možné ji vyměnit za nový kus. Pokud chcete svou garáž ozvláštnit nějakou grafikou nebo vlastní fotografii jako to udělal svépomoci i náš zákazník, nabízíme vám potisk dlaždic na zakázku.

Chcete-li vidět, jak by podlaha vypadala ve vaši garáži, využijte náš vizualizér a pomocí konfigurátoru si navrhněte a spočítejte kolik dlaždic budete potřebovat. Pokud chcete vidět dlaždici naživo, abyste si byli nákupem opravdu jisti, rádi vám zašleme vzorek 8×8 cm.

Detaily realizace:

Lokalita: Slovensko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 60 m2
Dezén: Kůže
Barva: Black, Graphite

Garáž Kukomio, Slovensko

Související produkty

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek