Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Fitness místnost Apartmány Montanus, ČR

Podlaha Fortelock je ideální nejen do fitness center, ale i domácích fitness koutků a místností. Podlahu lze snadno položit a kdykoliv přemístit v případě změny dispozice. Před pár týdny jsme realizovali pokládku podlahy Fortelock Industry v apartmánu Priessnitz v Apartmánech Montanus. V rámci této zakázky využil zákazník rovněž služby potisku dlaždic PRINT CUSTOM, díky které může mít v novém fitku i své logo přímo na podlaze. Jsme rádi, že vám můžeme zprostředkovat referenci přímo od majitele:

 

„Každým rokem se snažíme hostům Apartmánů Montanus připravit nějakou novinku, abychom jim pobyt u nás ještě více zpříjemnili. Po tomto krušném roce uzavření fitness center a sportovišť všeho druhu nás napadlo z nevyužité verandy vytvořit fitness místnost, kde by si přišli na své dámy, pánové i děti. Připraven je rotoped, stepper, posilovací gumy, fitness lavička, činky, bradla, fitness podložky a další načiní. Vzhledem k tomu, že je veranda položena keramickou dlažbou, která je sama o sobě studená a hrozí její rozbití, porozhlíželi jsme se po vhodnější dlažbě, kterou bychom mohli položit na původní keramickou dlažbu.

Do nového fitka jsme si přáli dát barevnou PVC podlahu, která by tlumila nárazy, navíc by se dala snadno položit bez vrtání a úpravy dlažby původní. V případě, že by v budoucnu došlo k rozšíření stavby, dala by se nová podlaha přesunout a plně využít na jiném místě v areálu. Dále pro nás bylo důležité, aby se dala podlaha snadno vytřít a v případě potřeby hloubkově vyčistit. Vylučovací metodou jsme došli k podlaze Fortelock, která jako jediná všechny tyto požadavky splnila, a navíc vypadá stylově. Jsme nadšeni také z potisku dlaždic. Využili jsme možnosti nechat potisknout dlaždici logem, stačilo jen poslat grafiku v křivkách. Výsledek stojí za to. 

Pokládka byla opravdu blesková. V případě, že bychom neobkládali lištu a schod, trvala by méně než hodinu, což je opravdu super. Jsme z výsledku velmi nadšeni a věříme, že naši hosté budou také. Pokud přemýšlíte nad podlahou do fitness koutku nebo místnosti, stejně jako my, podlahu Fortelock můžeme jen doporučit.“

 

majitel

 

Detaily realizace

Realizace/lokalita: Apartmány Montanus, Malá Morávka, ČR
Plocha: 9 m2
Produkt: Fortelock Industry
Dezén: Kůže
Barva: Grey, Electric Blue (barva na objednávku)
Potisk: Potisk CUSTOM

Fitness místnost Apartmány Montanus, ČR

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek