Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Hala výrobce potravin, Česko

Renovace původní staré a velmi poničené podlahy proběhla snadno a za stálého provozu i u výrobce těstovin a to díky PVC dlaždicím Fortelock Industry. Potravinářský průmysl je striktně hlídán z hlediska zdravotnických norem a hygieny. Tím, že údržba PVC dlaždic je velmi snadná a nevyžaduje žádné speciální nástroje, nebo přípravky, jsou požadavky na udržení čistoty snadno splnitelné. Případné problémy se vzlínáním spodních vod a tvorbou plísní jsou minimalizovány pomocí systému odvodných kanálků, které odvádí přebytečnou vlhkost pryč a podporují vysoušení podlah ze spodní strany.

Vyjádření klienta:

„Nedávno jsem doporučil a následně použil Fortelock ve výrobně těstovin.. Je zde 24 hodinový provoz. U pokládky Fortelocku, tím že se skládá rychle a jednoduše jak puzzle, netřeba omezení provozu. To byla v tomto případě největší výhoda. Fortelock ale doporučuji místo epoxidu taky v případech, kdy je možné, že je tam vlhkost. Dá se kdykoliv rozebrat a po vyřešení problému složit zpět.“

Jiří Zeman, Lité podlahy Zeman

Detaily realizace

Realizace/lokalita: výrobce těstovin, ČR
Plocha:
550 m2
Produkt: Dlaždice Fortelock Industry (Kůže, ECO Black)

Hala výrobce potravin, Česko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek