Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Autoservis, Španělsko

I tento autoservis delší dobu bojoval se zvýšenou prašností zapříčiněnou původní podlahou, která byla do značné míry poškozena a časem zvětralá.

Navíc skvrny a znečištění od vylitých provozních kapalin vozidel již nebylo možné z původní podlahy odstranit, což způsobovalo drobné nehody a vypadalo nepříliš reprezentativně.

I proto se tento autoservis rozhodl pro rekonstrukci podlahy. Jejich požadavky byly rychlé kladení podlahy, které si zvládnou provést vlastními silami bez nutnosti přerušení provozu a stejně tak snadná údržba, čištění a profesionální vzhled.

 

„Původní dlažba nám způsobovala velké problémy – prach byl téměř všude, mnoho času jsme trávili čištěním. Kromě toho prostor nepůsobil moc hezky. V takových prostorách jsme už nemohli dále fungovat. Přiznám se, že jsem nečekal až takový pěkný výsledek. Podlaha Fortelock je pro nás ideální řešení.“, říká majitel servisu.

 

V rámci rekonstrukce podlahy se rozhodli pro oblíbené dlaždice Fortelock Industry v barvě šedé s povrchem diamant. Pro zvýraznění a oddělení vyhrazených prostor zvolily barevné dlaždice yellow a red, které navíc dotváří celkový profesionální vzhled prostoru.

 

Detaily realizace:

Lokalita: Španělsko
Produkt: Fortelock Industry
Plocha: 120 m2
Dezén: diamant
Barva: grey, yellow, red
Potisk: ne

 

Autoservis, Španělsko

Související produkty

Vzorek podlahy

Chci vzorek