Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Získali jsme za recyklaci PVC odpadu certifikát Recovinyl

Společnost Fortemix  dlouhodobě dbá na zpracování použitého PVC materiálu pro výrobu nových patentovaných výrobků s cílem zachovat udržitelnost zdrojů a snížení odpadu.

PVC je jedním z nejpoužívanějších plastů na světě s širokou škálou aplikací s dlouhou životností. Pro své nenahraditelné vlastnosti se používá hojně ve stavebnictví, ale také ve sportovním a lékařském průmyslu. Výhodou PVC materiálu je možnost opakované recyklace až několikrát za sebou.

Díky recyklaci ročně zachráníme přes 2 400 000 kg plastu před skládkováním nebo spálením. Aktivitám v oblasti recyklace se věnujeme již od roku 1999. Nejen, že jsme schopni znovupoužít odpad a výrobní zmetky, ale rovněž nabízíme zpětný odběr našich produktů zákazníkům v rámci programu Zpětný odběr dlaždic. Zákazníci nám mohou vrátit námi vyrobené produkty, které už nepotřebují a které by jinak odvezli na skládku. Tímto dáváme našim zákazníkům možnost podílet se s námi na dobrovolném recyklačním závazku a ekologii.

Díky našim aktivitám v oblasti recyklace jsme získali certifikát Recovinyl. Recovinyl je akreditovanou společností založenou v roce 2003 společností VinylPlus®. Recovinyl certifikuje podniky recyklující odpad z PVC, ale také společnosti, které provádějí nákup recyklovaného PVC za účelem výroby nových produktů z PVC. V roce 2018 bylo v Evropě zrecyklováno 734 568 tun PVC. Pro rok 2020 je závazek stanoven na 800 000 tun PVC.

reglanulat

Vzorek podlahy

Chci vzorek