Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis: +420 553 829 829
VZOREK ZDARMA

1. 10. 2020

Získali jsme za recyklaci PVC odpadu certifikát Recovinyl

Společnost Fortemix  dlouhodobě dbá na zpracování použitého PVC materiálu pro výrobu nových patentovaných výrobků s cílem zachovat udržitelnost zdrojů a snížení odpadu.

PVC je jedním z nejpoužívanějších plastů na světě s širokou škálou aplikací s dlouhou životností. Pro své nenahraditelné vlastnosti se používá hojně ve stavebnictví, ale také ve sportovním a lékařském průmyslu. Výhodou PVC materiálu je možnost opakované recyklace až několikrát za sebou.

Díky recyklaci ročně zachráníme přes 2 400 000 kg plastu před skládkováním nebo spálením. Aktivitám v oblasti recyklace se věnujeme již od roku 1999. Nejen, že jsme schopni znovupoužít odpad a výrobní zmetky, ale rovněž nabízíme zpětný odběr našich produktů zákazníkům v rámci programu Zpětný odběr dlaždic. Zákazníci nám mohou vrátit námi vyrobené produkty, které už nepotřebují a které by jinak odvezli na skládku. Tímto dáváme našim zákazníkům možnost podílet se s námi na dobrovolném recyklačním závazku a ekologii.

Díky našim aktivitám v oblasti recyklace jsme získali certifikát Recovinyl. Recovinyl je akreditovanou společností založenou v roce 2003 společností VinylPlus®. Recovinyl certifikuje podniky recyklující odpad z PVC, ale také společnosti, které provádějí nákup recyklovaného PVC za účelem výroby nových produktů z PVC. V roce 2018 bylo v Evropě zrecyklováno 734 568 tun PVC. Pro rok 2020 je závazek stanoven na 800 000 tun PVC.

reglanulat

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek