Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

PVC zámková dlažba – ideální podlaha na veletrhy a výstavy

Účastníte se v průběhu roku výstav a veletrhů? Ať už je vaše vystavovatelská sezóna kdykoliv během roku, je dobré připravit se na ni s předstihem. Těch pár dní, do kterých vkládáme všichni důvěru, může přinést úspěch, ale i zklamání. V případě, že design a instalaci své expozice nenecháváte na externí firmě, ale snažíte se ji sestavit sami, je příprava o to náročnější a je nezbytné myslet na každý detail.

Stánek, který bude lákat návštěvníky a bude 100% funkční, vám nezaručíme. Můžeme vám však pomoci s jeho podlahou – přenosnou dlažbou Fortelock, která nezatíží váš rozpočet ve chvíli, kdy se počítá každá koruna, odolá návalu návštěvníků, položíte si ji sami a po skončení výstavy rozeberete a uložíte na příště. Pojďme se na ni podívat detailněji.

Složit a rozložit bez omezení a podle svých představ

Obyčejnou podlahu hledá mnoho lidí, ale mobilní podlahy, které lze kamkoli přivézt, složit, použít, rozložit a zase odvézt, jsou už méně obvyklé. Není proto divu, že se v tomto směru málokdo orientuje. Jednou z alternativ přenosné podlahy jsou i PVC dlaždice Fortelock.

Na trhu najdete mobilní, speciálně určené podlahoviny na sportovní plochy, výstavy, taneční sály či jiné použití. Tuto cestu však spíše využijí organizace, které daný typ akce pořádají pravidelně. Pokud plánujete podlahu využít náhodně při různých příležitostech, nejen na výstavách, je lepší koupit něco univerzálnější. Podlaha Fortelock, kromě jiných výhod, přináší právě univerzálnost použití. Využijete ji tak nejen během prezentace svých výrobků či služeb na veletrzích, výstavách nebo v showroomech.

Konstrukce podlahy

Existuje mnoho druhů materiálů, které můžete zvolit ať už ve formě desky nebo dlaždic. Na první pohled malý rozdíl, ale pozor na váš komfort. Pokud potřebujete něco skladného, sáhněte raději po dlaždicích, které se dají jednoduše poskládat i rozebrat. Koupíte si jich tolik, kolik na danou plochu potřebujete. Když se stane, že byste příště potřebovali pokrýt jiný rozměr plochy, snadno dlaždice přidáte nebo odeberete. Svým rozměrem vám pohodlně vlezou do auta nebo na paletu a při převozu nebudete potřebovat pomoc jiné osoby.

Na základě čeho volit vhodnost podlahy?

Rychlost instalace

Podlahu potřebujete rychle složit a rozložit, není prostor ani čas otálet. Jakmile veletržní správa umožní přístup do prostor výstaviště, přichází jen pár dní, nebo i hodin na sestavení vašeho stánku. Většina mobilních podlah využívá systém zámkové dlažby, podobně jako PVC dlažba Fortelock. Při dlažbě Fortelock však nepotřebujete na položení podlahy nic speciální. Vystačíte si s gumovým kladivem, kterým dopomůžete dlaždicím do sebe zapadnout. Na plochy kolem stěn či rohy vám zas postačí obyčejný řezací nůž. Dlažbu můžete položit rovnou na dřevěnou či betonovou podlahu výstaviště. Dokonce tím zajistíte ochranu původní podlahy, kterou návštěvníci nezničí a vám nevzniknou případné dodatečné náklady.

Design

Pokud jste někdy navštívili, nebo pravidelně navštěvujete nějakou výstavu, jistě jste si všimli, že některé firmy nebo živnostníci mají svůj stánek postavený na vlastním podkladu.

Použití vlastní podlahy má několik výhod i co se týče designu. Můžete jí upoutat pozornost návštěvníků, oddělit se od konkurence či dokonce sladit podlahu s vašimi firemními barvami. Dlaždice jsou vzájemně kombinovatelné.

Přemístitelnost dlažby

Podlaha Fortelock je lehká a snadno přemístitelná, jednoduše demontovatelná, jednotlivé kusy složíte na sebe a protože mají rozměr max. 51 cm x 51 cm, uložíte, kam budete chtít.

Vysoká odolnost

Dlažba, kterou budete často rozebírat, přepravovat a používat na výstavách, společenských či jiných akcích, by měla i něco vydržet. Počítejte s velkou zátěží, a to nejen co se týče hmotnosti. Kromě toho, že na ní budou stát stoly, židle, plné regály či jiné těžké věci, a musí také odolat ku příkladu i  vysokým, tenkým podpatkům dam. A pokud by se podařilo, vám nebo některému z návštěvníků výstavy, poškodit vaši mobilní podlahu, řešení je jednoduché – namísto výměny celé podlahy stačí nahradit jeden poškozený kus!

Odolné zámky

Odolné musí být i spoje mezi jednotlivými kusy dlažby. Podlaha se bude často skládat a rozebírat, na což reaguje i Fortelock, jehož speciálně navržené zámky nemění svůj tvar a vytvářejí pevné spojení i po delším čase používání. Jelikož je pokaždé budete spojovat již zmíněným gumovým kladivem, nemusíte se bát, že byste je častým skládáním a rozebíráním poškodily. Podlahu proto využijete několik let, snadno přizpůsobíte rozměru stánku a v případě, že by se nějaký díl přece jen zničil, jednoduše jej nahradíte novým.

Protiskluzová úprava

V neposlední řadě je třeba dbát na bezpečnost. Nezáleží na tom, kde bude podlaha umístěna. Ať už budete chtít podlahu použít na výstavě, narozeninové oslavě nebo kdekoliv jinde, pokud nebude pod nohami klouzat, máte o starost méně. Fortelock s protiskluzovou úpravou, je ideální i do prostor s vysokými nároky, a alespoň z části může předcházet případným nehodám.

Mobilní dlažba – další využití

Situací, ve kterých by se hodilo mít s sebou kousek podlahy, zažíváte nespočet a v některých momentech by vám pevné podloží pod nohama přineslo vyšší komfort. Výhodou mobilní podlahy je, že ji můžete využít nejen jako podnikatel, ale i jako fyzická osoba na své osobní účely. Kromě běžných použití, např. jako podlaha do garáže či do dílny, nachází Fortelock uplatnění i jako podlaha na různé společenské akce.

Při organizování různých narozeninových oslav, kdy máte přichystané velké stany, by byla mobilní podlaha skvělým dočasným doplňkem. Stan totiž před deštěm i přímým sluncem ochrání nejen vašich hosty, ale i PVC dlažbu. Ta zas zpříjemní pobyt ve stanu všem zúčastněným, například během stání a diskutování při koktejlových stolech. Fortelock může být ideálním pomocníkem také při pořádání akcí v pronajatých prostorách, jakými jsou např. kulturní domy či tělocvičny. Díky přenosné dlažbě proměníte tyto prostory k nepoznání a přizpůsobíte je i atmosféře akce.

IMG_20180518_104432.jpg IMG_20180517_203004 auto_kelly_vystava-2.jpg

Vzorek podlahy

Chci vzorek