Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

PVC podlaha Fortelock pro fitness centra a tělocvičny

Hledáte ideální řešení pro podlahu do vašeho fitness centra nebo tělocvičny? PVC dlažba Fortelock je skvělou volbou, která vám nabídne vysokou odolnost, snadnou instalaci, hygienické prostředí a estetický vzhled za dostupnou cenu. Navíc díky příjemnému materiálu si užijete pohodlnější cvičení na zemi.

Výhody PVC podlahy Fortelock pro fitness centra a tělocvičny:

Odolnost proti pádu činek a zátěži cvičebních strojů

PVC dlaždice Fortelock jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný proti nárazům i dlouhodobé zátěži. To zaručuje dlouhou životnost podlahy i při intenzivním používání ve fitness centrech a tělocvičnách.

Podlahy ve fitness centrech či posilovnách bývají často vystaveny značnému zatížení, které způsobují činky, těžké stojany a další vybavení, jako jsou rotopedy, posilovací věže nebo trenažéry. Pokud je činka upuštěna na keramickou nebo betonovou dlažbu, může dojít k jejímu poškození a následnému vzniku prasklin. Betonová podlaha se může pod náporem začít drolit, což není jen esteticky nevyhovující, ale také způsobuje prašnost. Pokud plánujete otevřít fitness centrum nebo posilovnu v prostoru s již existujícím podlahou a nemáte zájem investovat do její rekonstrukce, efektivním a rychlým řešením je položení druhé vrstvy podlahy, která ochrání původní povrch. Podlaha Fortelock je ideálním řešením pro zakrytí starší podlahy, se kterou již nejste spokojeni. Během jednoho dne můžete obnovit vzhled vašeho fitness centra či posilovny bez nutnosti použití nářadí nebo najímání řemeslníků.

Na cvičení s činkami a těžkými stroji doporučujeme: Fortelock Industry

Snadná instalace bez nutnosti omezit provoz

Dlaždice se snadno skládají do sebe pomocí zámku typu „puzzle“, takže instalaci zvládnete rychle a bez nutnosti lepení. Tím pádem můžete provést instalaci i během nočních hodin nebo víkendu, aniž byste museli omezit provoz fitness centra.

Hygienické prostředí díky snadné dezinfekci

PVC materiál se dobře dezinfikuje a udržuje hygienické prostředí, což je zvláště důležité v prostorách, kde dochází ke kontaktu s potem a bakteriemi. Podlaha je také snadno udržovatelná a lze ji jednoduše vyčistit. Doporučujeme pro čištění a údržbu podlahovin použití prostředků značky Dr. Schutz.

Příjemný materiál pro cvičení na zemi

Dlaždice jsou příjemné na dotek a nestudí, což zpříjemňuje cvičení na zemi, například při józe nebo pilates. Na cvičení v domácnosti doporučujeme: Fortelock Industry, Fortelock XL nebo novinku Fortelock Business

Demontovatelnost dlaždic pro nové prostory

Pokud se rozhodnete přestěhovat své fitness centrum nebo tělocvičnu do nových prostor, můžete jednoduše demontovat dlaždice a znovu je použít.

Organizace prostoru pomocí barev

Dlaždice Fortelock nabízí širokou škálu barev, které vám umožní snadno organizovat prostor na cvičení podle jednotlivých aktivit nebo tréninkových zón.

Logo vašeho fitness studia na dlaždicích

Pro ještě lepší propagaci vašeho fitness centra či posilovny si můžete nechat na vybrané dlaždice vytisknout logo. Potisk dlaždic provádíme pomocí nejmodernější technologie tisku, která zaručuje kvalitu barvy a neomezené možnosti. Vybírat si můžete ze standardních potisků, které máme v nabídce (potisk GRANIT) nebo si můžete vymyslet vlastní design (potisk CUSTOM).

Nákup a doprava PVC podlahy Fortelock

Pro snadný nákup podlahy využijte online konfigurátor, kde si navrhnete vlastní design podlahy vašeho fitness centra nebo tělocvičny. Pro individuální nabídku do větších prostor se obraťte na zákaznickou linku. Získejte vzorek nebo si zapůjčte část podlahy na vyzkoušení před nákupem.

Zvolte PVC dlažbu Fortelock pro své fitness centrum nebo tělocvičnu a užijte si odolnou a esteticky atraktivní podlahu, kterou snadno zvládnete sami instalovat.

Vhodné produkty pro konkrétní aplikace:


• Pro těžké cvičební stroje a činky Fortelock Industry
• Pro lehké nářadí a fitness sály Fortelock XL
• Pro vzhled bez přiznaných zámků Fortelock Invisible
• Pro prostory s dekorativním vzhledem Fortelock Business

Vybrali jste si pro své fitko, posilovnu nebo domácnost podlahu Fortelock, ale nejste si jisti, jakou zvolit barvu a dezén? Objednejte si vzorky dlaždic Fortelock 8×8 cm.


Výhody podlahy Fortelock oproti jiným dlažbám


• Tlumí vibrace
• Tlumí došlap a dopad předmětů
• Tepelně izoluje
• Lze ji snadno vytřít a očistit
• Poškozený díl lze jednoduše vyměnit
• Fortelock dlažbu lze potisknout nápisem nebo logem
• Pokládku lze uskutečnit bez podlahářů
• Systém umožňuje kombinaci dezénů a barev
• Je zdravotně nezávadná
• Neklouže

Fortelock na YOUTUBE


Sledujte Fortelock YouTube kanál, kde pravidelně přidáváme nový obsah. Zajímat váš může:


• Víte, jak se pokládá dlažba Fortelock? Prohlédněte si nové video pokládky dlaždic Industry
Pokládka podlahy ve fitness centru na Slovensku
Podlaha ve fitness koutku v apartmánovém domě

3 1080x1080 modern loft office interior with furniture

Vzorek podlahy

Chci vzorek