Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

NOVINKA – PVC dlažba Fortelock v nových barvách

Uvažujete o tom, jak oživit svůj prostor a zároveň podpořit udržitelnost? Přicházíme s řešením ve formě PVC dlažby Fortelock ECO, které vyrábíme z recyklátu. Doposud jsme nabízeli dlaždice v barvě černé ECO Black a šedé ECO Grey a na začátku roku k nim přibyla barva světle šedá ECO Light grey. Protože jsou u vás tyto dlaždice velmi oblíbené a často jste se ptali po dalších barvách, rozhodli jsme se nabídku rozšířit o dvě nejžádanější varianty, a to modrou ECO Blue a hnědou ECO Brown.

Dlaždice jsou ideální pro garáže, dílny, fitness centra, výrobní haly a sklady. Jsou vyrobené s ohledem na ekologickou udržitelnost, takže můžete proměnit svůj prostor, aniž byste zatěžovali planetu. Díky novým inovativním barvám můžete více kombinovat barvy mezi sebou a design interiéru tak přizpůsobit vlastním potřebám. Pomůže vám se tím třeba náš konfigurátor, s nímž naplánujete celou podlahu a rovnou uvidíte, kolik dlaždic k tomu budete potřebovat.

Pokládka je navíc mimořádně snadná a rychlá. Bez ohledu na to, zda jste odborník nebo začátečník, zvládnete podlahu položit sami bez problémů. Pomůžou vám v tom návody na pokládku:

Ať už potřebujete překrýt starou dlažbu nebo jen chcete nový vzhled vašeho prostoru, zvolte naše dlaždice, které jsou pro tyto účely ideální.

Výhody PVC dlažby Fortelock ECO:

 1. Ekologické provedení – Náš produkt je navržen tak, že šetří přírodu a přispívá ke zlepšení životního prostředí.
 2. Vysoce odolné – Naše PVC dlaždice Fortelock ECO jsou odolné proti vysokému zatížení, takže vydrží i v nejnáročnějších prostředích.
 3. Snadná instalace – Bez ohledu na vaše dovednosti můžete tyto dlaždice snadno položit sami.
 4. Personalizovatelné – S naším konfigurátorem si můžete naplánovat celou podlahu a vytvořit tak jedinečný vzhled.
 5. Cena – I přes vysokou kvalitu a odolnost naše dlaždice nabízíme za velmi přijatelnou cenu.

  Podrobnější technické informace naleznete v technickém listu.

  Nové barvy PVC dlaždic nabízíme u těchto produktových řad:

  1080x1920_CZ

  Vzorek podlahy

  Chci vzorek