Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Provozy s vysokozdvižnými vozíky

Pokud ve svém provozu používáte vysokozdvižný vozík a chcete mít krásnou a bezpečnou podlahu, jsou skvělou volbou dlaždice Fortelock Industry. Nejen že krásně vypadají, můžete si vybrat ze široké škály barev a z několika dezénů, ale zvyšují v provozech bezpečnost práce a jsou speciálně navrženy tak, aby vydržely pravidelnou zátěž právě vysokozdvižných vozíků.

Zabezpečení tras vysokozdvižných vozíků

Jejich hlavní výhodou je možnost díky barevné kombinaci vytvořit rozdělení prostoru do bezpečnostních zón nebo vytvoření tras, po kterých se vysokozdvižné vozíky pohybují. Použití dlaždic pro tyto účely je trvalé a není nutné podlahu natírat barvou nebo na ni lepit výstražné pásky jako u jiných typů povrchů. V případě potřeby lze dlaždice také vyměnit nebo přeskládat a zóny či trasy tak libovolně upravit.

Technické parametry podlahy Fortelock

Dlaždice Industry jsou tlusté 7 mm a jejich tvrdost je 92±3 Shore A. Jsou vhodné pro průmyslové užití třídy zátěže 42, 43 a vysokozátěžové skladování, tedy právě pro provozy s vysokozdvižnými nebo paletovými vozíky.

Zátěž, kterou podlaha vydrží je opravdu vysoká:
• pro čtyřkolové vysokozdvižné vozíky s gumovými pneumatikami je to až 5 500 kg
• pro Retraky s tvrdými koly je to až 4 200 kg
• pro paletové vozíky na tvrdých kolech je to až 1 800 kg

Tyto hodnoty se mohou v různých případech lišit a pro jejich dosažení může být nutné podlahu k podkladu fixovat nebo ji podlepit, což jejich odolnost ještě zvýší. Podrobnosti se dočtete v technickém listu, kde se dozvíte také naše další rady a tipy.

Za kvalitou a odolností podlahy si stojíme a dáváme na ni záruku až 12 let.

vozik (1)

Vzorek podlahy

Chci vzorek