Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

1. 7. 2021

Projekt, který pomáhá

Začátkem roku 2021 vozíčkář a paralympionik Radim Běleš začal hledat finanční prostředky pro koupi novějšího auta pro klienty neziskovky APROPO, z.s. z důvodu dosloužení starého upraveného Fordu Tranzit. Firma Fortemix se rozhodla podpořit vozíčkáře a věnovat z firemního filantropického programu částku 50 000,- Kč na koupi auta s plošinou. Smysluplný projekt a jednorázová podpora z naší strany významně pomohla nákupu auta a v červenci se bude nové auto křtít.

Posláním spolku APROPO z. s. je zprostředkovávat terénní službu osobní asistence lidem se sníženou soběstačností z důvodu zdravotního či tělesného postižení a pomáhat v jejich snaze žít ve svém domácím prostředí. V prostorách kanceláře také APROPO nabízí komukoli bezplatný informační servis zaměřený na všechny oblasti života s tělesným postižením. V neposlední řadě také poskytují rekondiční pobyty v bezbariérových zařízeních na různých místech České republiky. Lidé s tělesným postižením mají tak možnost setkávání a prostřednictvím zajištěné osobní asistence si mohou vyzkoušet nezávislý způsob života mimo svůj domov.

auto apropo

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek