Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Proč je Fortelock nejlepší volbou pro průmyslové podlahy?

Společným znakem pro dokonalé průmyslové podlahy je, že jsou odolné vůči vysokému zatížení vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků a lze je instalovat bez zastavení pracovních činností a snadno obnovit v konkrétních poškozených místech. Průmyslové podlahy jsou téměř vždy bolestivým místem pro všechny společnosti, které se chystají vylepšit své pracovní prostředí. V tomto článku vám vysvětlíme, proč je Fortelock ideálním řešením pro obnovu pracovního prostředí, bez ohledu na zátěž nebo potřeby specifické pro vaše podnikání.

Nejprve se budeme věnovat hlavním problémům nejběžnějších průmyslových podlah na trhu (epoxidová pryskyřice, betonové a keramické dlaždice) a proč jsou průmyslové PVC dlaždice Fortelock lepší volbou.

Epoxidová pryskyřice

Epoxidová pryskyřice je jednou z nejpoužívanějších podlah mezi průmyslovými podlahami, protože se nanáší přímo na nový nebo regenerovaný beton a zvyšuje její snadné čištění, eliminuje problém prachu typického pro beton a poskytuje čistý a profesionální estetický výsledek.

Hlavní problémy epoxidové pryskyřice

Podlaha z epoxidové pryskyřice potřebuje dokonalý, suchý, rovný povrch. Je třeba zvážit zastavení pracovních činností na přibližně 14 dní, což může být problém. Aby bylo možné správně aplikovat ochrannou fólii na podlahu, je nutné rozebrat veškeré stroje, průmyslové police a různé jiné instalace. Dlouhodobé působení kyselin a olejů může změnit barvu pryskyřice a vytvářet velmi evidentní a neopravitelné skvrny. Tento druh podlahy také trpí vlhkostí a je často nutné použít parozábranu. Není odolná proti nárazům a často způsobí pád kladiva či jiného pracovního nástroje prasklinu, která se časem začne zvětšovat.

Betonové podlahy

Betonové podlahy jsou klasikou a vždy byly první průmyslovou podlahou instalovanou po potěru v každé nové stavbě. Ve skutečnosti je to nejběžnější výchozí bod pro jakékoli alternativní průmyslové podlahy, jako jsou pryskyřice a dlaždice. Beton je však proslulý obtížným čištěním, prachem vznikajícím při drcení na jeho povrchu a skvrnami. Olejové a kyselé skvrny jsou určitě hlavním problémem těchto podlah, protože jsou porézní, nevratně je absorbují, jako by to byla houba. Jakákoli následná instalace jakékoli jiné průmyslové podlahy předpokládá, že se beton z těchto infiltrací vyhladí a vyčistí.

Hlavní problémy betonu

Čištění betonového povrchu je obtížné a velmi prašné. Velmi snadno se beton barví, skvrny nelze snadno odstranit. Pokud se rozhodnete pro betonovou podlahu, musíte počítat s úplným zavřením provozu a také s odstraněním veškerých strojů a nábytku.

Keramické obklady

Keramické dlaždice jsou v průmyslových kontextech velmi oblíbené, ale z hlediska oprav jsou určitě tím nejhorším řešením. Keramika je tvrdá, a proto absorbuje jakýkoli náraz nebo pád těžkých předmětů s následnými prasklinami. Jakákoli strukturální porucha na podlaze má za následek rozbití keramiky. Kromě toho jsou náklady na instalaci a opravy skutečně vysoké.

Hlavní problémy keramických obkladů

Výroba musí být při instalaci keramických obkladů úplně zastavena. Pokládka si vyžaduje velmi dlouho dobu instalace a náklady jsou díky tomuto materiálu vysoké. Keramické obklady jsou velmi málo odolné proti nárazu a padajícím těžkým předmětům.

Fortelock je ideální podlaha pro jakékoli odvětví

Naše podlahy jsou vytvořeny k řešení hlavních problémů alternativních průmyslových podlah. Ať už se jedná o prostředí HACCP nebo sklad podléhající vysokozdvižnému nebo paletovému vozíku. Fortelock vždy nabízí nejlepší řešení, a to nejen z ekonomického hlediska, ale také z hlediska technologie a času. Naše podlahy jsou stejně odolné, snadno se čistí a jsou certifikovány podle nejvyšších platných norem.

Dlaždice jsou vysoce odolné vůči nárazům a pádu těžkých předmětů a také vůči kyselinám a olejům. Disponují systémem AirFlow, který umožňuje cirkulaci vzduchu pod podlahou a zabraňuje plísním nebo kondenzaci vlhkosti. Z dalších výhod je třeba zmínit možnost výměny jednotlivé poškozené dlaždice, aniž by se musela vyměnit celá podlaha.

IMG-20190411-WA0002 vozik (1) IMG-20190411-WA0003a

Vzorek podlahy

Chci vzorek