Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Potřebujete novou podlahu do pronajatých prostor nebo mobilní podlahu?

Kdo by si rád neupravil prostor okolo sebe přesně podle svých představ? Jenže v pronajatých budovách to není tak snadné. Nábytek či dílenské zařízení si můžete vzít s sebou, ale investovat do podlahy nebo stěn, když budete muset prostory zase opustit, se jeví jako nerozum. PVC dlažba Fortelock všechno mění.

Mobilní podlahy můžete skládat a znovu rozebírat

Rychlý, funkční a vizuálně atraktivní – takový je Fortelock, mobilní dlažba, kterou snadno vytvoříte nebo překryjete původní podlahu. Zajímá vás, proč je nyní v komerčních prostorách, showroomech, na výstavách, či skladech tak populární? Odpověď je nasnadě: zkrátka instalujete, použijete, zpětně rozeberete a odvezete. Když bude třeba, vydrží vám tato přenosná podlaha prakticky navždy, vždy když se budete muset stěhovat, jednoduše ji rozeberete, uložíte na paletu a nainstalujete jinde. A dokonce k tomu není potřeba žádného velkého umu.

Volit můžete nejen jednobarevné dlaždice, které svým vzhledem padnou do technických prostor, ale také dlaždice s dekorem, které svou imitací dřeva, nebo kamene zútulní jakoukoliv prodejnu, showroom, či společenský sál.

Ideální podlaha do pronájmu

Jak si vylepšit pronajaté prostory a přitom být schopen navrátit je po čase do původního stavu je mnohdy velký oříšek. Protože se dílce vyrábí v nejrůznějších barvách, můžete dle libosti experimentovat a tvořit z nich zajímavé vzory, nebo položit jednolitou podlahu v oblíbeném odstínu. Změní-li se design vašeho provozu, podlaha se snadno může změnit s ním a hrát firemními barvami. Po ukončení pronájmu podlahu rozeberete a sbalíte s sebou.

Zámková dlažba, která chrání původní povrch

Máte novou betonovou podlahu v provozu a rádi byste aby vám vydržela co nejdéle? Musíte ji chránit. A jde to jednoduše. Na podlaze Fortelock je sympatické, že jde o variantu, s jejíž instalací si poradí i laik. Není proto třeba volat si na výměnu podlahy pomoc, firmy mohou jednoduše využít volné kapacity vlastních pracovníků, což se příznivě projeví na rozpočtu. Podlaha je navržena pro volné kladení, proto s ní snadno překryjete podlahu stávající, která tak nebude podléhat mechanickému poškození. Dojde li k poškození některého z dílců, snadno jej vyměníte za jiný. Nemusíte rozkládat celou podlahu ani zastavovat provoz.

A ten vzhled – i po letech!

Fortelock vás potěší živými barvami, které časem neblednou, a také kvalitou materiálu i zpracování. Zámky výlisků do sebe dokonale zapadají. Neustálé skládání a rozkládání nemá na pevnost zámků a kvalitu dlaždic příliš negativní vliv!  Hodí se proto například do místností, kde je podlaha často namáhaná.

Jedním z příkladů může být showroomy či garáže automobilek, kde musí dlažba odolat zátěži, rolování kol a případnému úniku kapalin. Proto si také Fortelock oblíbila i německá BMW a výrobce vzduchotechniky DencoHappel. Díky pevnosti zámků a snadné údržbě pak po této alternativě sahají sportovní haly. Najdete pro ni využití i ve vašem podnikání?

IMG_5040.jpg IMG_5028.jpg Mobilná-podlaha-Fortelock.jpg

Vzorek podlahy

Chci vzorek