Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Pomáháme i v mimořádné době

Před několika dny jsme obdrželi ručně psaný dopis od týmu ostravské pobočky Společnosti Rané péče. Dopis plný dojemných příběhů a poděkování nás v dnešní zvláštní době náramně potěšil a dojal.

A kde vlastně Společnost raná péče pomáhá?

Společnost pro ranou péči, z. s., je nestátní organizace, jejímž účelem je prosazovat a hájit soustavu služeb a programů poskytovaných ohroženým dětem, dětem se zdravotním postižením a jejich rodinám s cílem eliminovat nebo zmírnit důsledky postižení a poskytnout rodině, dítěti i společnosti předpoklady sociálního začlenění, a to se zřetelem na včasnou diagnostiku a následnou péči.
Prostřednictvím svých poboček poskytuje zejména odborné služby rané péče, podporu a pomoc rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým nebo i s kombinovaným či jiným postižením.

A my jsme hrdým partnerem, protože vizí společnosti Fortemix, s.r.o. je nejen tvořit zisk, ale pomáhat i ostatním. A to se nám už několik let daří! Přispět můžete i Vy https://www.ranapece.cz/ostrava/chci-podporit/

rana_pece2_3

Vzorek podlahy

Chci vzorek