Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podporujeme mladé hasiče SDH Paskov

V rámci firemního programu FORTEGRANT na podporu neziskových organizací v našem kraji jsme podpořili také SDH Paskov.

Rok 2022 byl pro tým mladých hasičů z Paskova skutečně výjimečný, plný nových zážitků a aktivit. Účastnili se více než 40 rozličných akcí, které zahrnovaly soutěže, jednodenní i vícedenní výlety.

SDH Paskov je otevřená dětem všech věkových kategorií. Podařilo se jim sestavit jedno mini družstvo, dvě skupiny mladších a dvě týmy starších hasičů.

Jako hlavní část programu mladí hasiči a jejich trenéři věnovali tréninkům a soutěžím. Družstva se jako každoročně účastnila Moravskoslezské ligy mladých hasičů, kde se jim podařilo dosáhnout skvělých výsledků. Během soutěžní sezóny se zaměřili na zlepšení sportovních dovedností, ale i během zimy měli plný program. Organizovali hry, pečení vánočního cukroví, tematické přespávání na hasičárně a výlety na bazén, trampolínu či horolezeckou stěnu.

Aktivity SDH Paskov ovšem nekončily jen u těchto událostí. Každý rok se děti i vedoucí těší na několik dobrodružných dnů pod stanem v Jakartovických lomech, kde si užívají koupání, hraní her a samovýroby jídla. Dalším vrcholem bylo sjíždění řeky Lužnice koncem léta, kde mladí hasiči zažili spoustu zábavy.

Jsme rádi, že jsme mohli přispět aspoň trochu k uskutečnění některých aktivit v roce 2022.

Jakartovice_2022_mini 217_1 Luznice_2022 692_1

Vzorek podlahy

Chci vzorek