Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podporujeme MH Ondrášek

Dlouhodobě podporujeme mobilní hospic Ondrášek, který pečuje o nevyléčitelně nemocné dospělé i děti, aby mohli strávit své poslední dny v životě důstojně a DOMA. Ondrášek poskytuje specializovanou péči a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Pomáhá v nejtěžších chvílích nemocným, ale také pozůstalým, kteří potřebují psychologickou pomoc, vlídná slova a porozumění. Zato jim patří hluboký dík a obdiv.

Nyní probíhá celorepubliková kampaň mobilních hospiců a MH Ondrášek je jejím autorem. Upozorňuje na to, že dožít svůj život doma je možné a že existují mobilní hospice, které provázejí rodiny obdobím konce života. Více informací zjistíte na stránkách www.umiratdoma.cz .

Vyvrcholením celé kampaně je Papučový den, který připadá na 5.10. 2022. Lidé si v tento den berou papuče, které jsou symbolem domova a fotí se v nich. Poté zveřejňují své fotky na sociálních sítích a šíří tak povědomí o mobilních hospicech dále.

Zapojit se můžete do kampaně i VY! #papucovyden a také můžete přispět https://www.darujme.cz!

papucovyden_consideration

Vzorek podlahy

Chci vzorek