Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podpořili jsme dobrovolnické centrum ADRA

V rámci šestého ročníku firemního programu na podporu prospěšných činností a projektů FORTEGRANT jsme letos nově nominovali dobrovolnické centrum ADRA FM a vybrali krásných 6 000,-Kč, které jsme začátkem prosince předali v rámci setkání s Ivetou Oberreiterovou, koordinátorkou pro FM.

Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek propojuje lidi ochotné pomáhat s těmi, kteří pomoc potřebují. ADRA F-M je součástí humanitární organizace ADRA, která pomáhá lidem v nouzi. Koordinují dobrovolnictví na Frýdecko-Místecku, Třinecku, Kroměřížsku a Novojičínsku. Dobrovolníci a dobrovolnice přinášejí radost do života a podporu dětem i mládeži, seniorům a seniorkám, lidem se zdravotním postižením či lidem s těžkým onemocněním. Jako vůbec první dobrovolnické centrum ADRA v Česku existují již od roku 2004.

Spolupracují s domovy pro seniory, poskytovateli sociálních a zdravotních služeb a dalšími zařízeními, rozvíjí dobrovolnictví v domácnostech u seniorů, provozují charitativní ADRA obchody a sociální šatníky.

https://adra.cz/jak-pomahame/dobrovolnictvi/frydek-mistek/

MicrosoftTeams-image (148)

Vzorek podlahy

Chci vzorek