Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podlaha do posilovny: PVC dlaždice Fortelock

Cvičení a udržování zdravého životního stylu jsou klíčové pro naše fyzické i psychické blaho. Ať už se jedná o posilování, kardio trénink nebo týmové sporty, prostředí, ve kterém tyto aktivity provádíme, má zásadní význam pro naši motivaci i bezpečnost. Klíčovým prvkem každé tělocvičny, fitness centra či posilovny je bezpochyby podlaha, která musí odolávat nejen náročnému zatížení, ale také zajišťovat bezpečný pohyb při cvičení. PVC dlaždice Fortelock představují ideální řešení, které splňuje všechny tyto požadavky a navíc umožňuje rychlou a snadnou instalaci bez nutnosti přerušení provozu.

Odolná podlaha do posilovny a bezpečnost na prvním místě

Vybírat podlahu do tělocvičny je třeba s rozmyslem. Musí odolávat nejen těžkým strojům a činkám, ale také poskytovat dostatečnou trakci pro bezpečný pohyb. PVC dlaždice Fortelock se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení a mají protiskluzový povrch, což zajišťuje bezpečnost při každém cviku.

Snadná a rychlá instalace

Jednou z hlavních předností dlaždic Fortelock je jednoduchost a rychlost pokládky. Podlahu do posilovny lze renovovat doslova přes noc, což je ideální pro prostory s vysokou frekvencí návštěvníků, kde není možné dlouhodobě přerušit provoz. Dlaždice se snadno spojují pomocí zámku typu puzzle a nevyžadují lepení ani speciální podklad, což značně urychluje celý proces instalace. Lepení doporučujeme pouze v místech, kde dochází k větším výkyvům teplot nebo na místa, na která dopadají sluneční paprsky. Podívejte se, jak jednoduše pokládka v posilovně probíhá – video.

Flexibilita a design

PVC dlaždice Fortelock jsou k dispozici v různých barvách a designech, což umožňuje vytvořit esteticky příjemné prostředí. Především v posilovnách oceníte možnost vizuálně rozdělit prostor do několika sekcí. Usnadníte tak orientaci návštěvníků a zvýšíte bezpečnost. Navíc, pokud dojde k poškození jedné dlaždice, lze ji snadno a rychle vyměnit bez nutnosti rekonstrukce celé podlahy.

Ekonomická efektivita a péče

Investice do kvalitní podlahy se v dlouhodobém horizontu vyplácí. PVC dlaždice Fortelock jsou díky své vysoké odolnosti a snadné výměně poškozených dílů ekonomicky efektivním řešením. Náklady na údržbu jsou minimální, což šetří nejen peníze, ale i čas. Podlaha se také snadno udržuje což je pro podmínky prostor určených pro cvičení obzvláště důležité. Pokud vás zajímá, jaké prostředky pro čištění použít a jak samotnou údržbu provádět, čtěte 6 tipů pro dokonale čistou podlahu.

Fortelock – ideální podlaha do posilovny

Vybírat podlahu do posilovny nebo fitness centra s ohledem na náročné podmínky a potřebu flexibilní rekonstrukce je nyní jednodušší díky PVC dlaždicím Fortelock. Tyto podlahy nabízejí kombinaci odolnosti, bezpečnosti, estetiky a ekonomické efektivity, která je pro moderní sportovní zařízení nezbytná. Přesvědčte se sami o výhodách Fortelock podlah a učiňte svou posilovnu místem, kam se budou lidé rádi vracet.

Doporučené typy dlaždic do posilovny a fitness centra:

Více o výhodách Fortelock pro sport a fitnes se dozvíte zde.

Pokud i vy uvažujete o dlaždicích Fortelock pro vaši posilovnu a chtěli byste vidět materiál na vlastí oči požádejte si o VZOREK dlaždice.

S plánováním podlahy vám pomůže náš konfigurátor nebo vizualizér.

V případě, že potřebujete poradit, nás neváhejte kontaktovat.

Fortelock

Vzorek podlahy

Chci vzorek