Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podlaha do posilovny či fitness centra. Jakou zvolit?

Podlahy v tělocvičnách, fitness centrech, ale i domácích posilovnách dostávají zabrat dennodenně. Ať už jste majitelem fitka, nebo jen rádi trávíte svůj volný čas ve vlastní domácí posilovně, určitě jste se už zamýšleli nad tím, jakou podlahu zvolit pod vaše nářadí a stroje.

Možností je více. Od klasických palubových parket, používaných především v tělocvičnách, přes gumové podlahy až po beton v kombinaci s kobercem či jinou podlahovou krytinou. Slyšeli jste však už o PVC dlaždicích?

Instalace rychle a svépomocí na téměř jakýkoliv původní povrch

Začněme pěkně od začátku a to rovnou jednou velkou výhodou tohoto podlahového dlaždicového systému. Instalace podlahy svépomocí. Opět přitom platí, že nezáleží, jestli jste majitelem většího či menšího fitness centra, nebo „jen“ domácím nadšencem. Montáž vlastními silami přivítá opravdu každý, kdo rozmýšlí nejen funkčně, ale i ekonomicky.

PVC dlažbu Fortelock je možné instalovat téměř na jakýkoliv povrch. Základním předpokladem je tvrdý a co nejrovnější původní povrch. V případě, že je vaší původní krytinou beton, stačí jej jen pozametat, případně vysát a můžete začít s položením dlaždic. Z recenzí našich zákazníků můžeme potvrdit, že instalaci zvládne opravdu každý, tím se vyhnete navýšení nákladů v podobě práce a služeb podlahářských firem.

Fortelock funguje na systému zámkové dlažby, každá dlaždice je po stranách vybavená zámky, které do sebe dokonale zapadají. Tvoří pevný spoj a na jejich spojení vám postačí jen gumové kladivo. Jedna osoba je v tomto případě schopna položit až 20m2 podlahy za jednu hodinu.

Lehká údržba a okamžitá použitelnost

Možná vám hlavou běží otázky typu: „Jak se to bude čistit?“, nebo „Jak dlouho je nutné čekat, než můžeme podlahu používat?“ Dobrou zprávou je, že PVC dlažba je po položení okamžitě připravená na použití a na její údržbu nejsou potřebné žádné speciální zařízení či prostředky. V případě, že jste doposud měli ve svém fitku koberec, budete se moci rozloučit s jeho namáhavým čištěním a prašností. Na udržení čistoty ve vaší posilovně vám při použití Fortelocku postačí vysavač. S vylitými nápoji či s tělesným potem si hravě poradí obyčejný čisticí prostředek a mop.

Vysoká odolnost – nárazy činek už nebudou problém

Určitě se to už stalo i vám, nedbalost či někdy i lenivost vašich klientů položit použité nářadí do stojanů či na zem nejedenkrát způsobilo jeho pád. Náraz činky nebo nářadí dokáže betonové podlaze časem způsobit velké problémy. V lepším případě jen popraská, v tom horším se začne drolit či dokonce propadat. V tu chvíli nezbývá nic jiného než podlahu vyrovnat, což je náročné nejen z hlediska realizace, ale i z finančního a časového hlediska – provozovnu je potřebné na čas zavřít.

Fortelock, vhodný i do těžkého průmyslu, si s takovými nárazy hravě poradí. Je totiž vyroben tak, aby vydržel i nápor vysokozdvižných vozíku s nákladem až 1500 kg. Navíc neslouží jen jako ochrana vašeho původního podkladu, ale poskytuje zvukovou i tepelnou izolaci. V případě, že by se přeci jen některá z dlaždic poškodila, nemusíte řešit nákladnou opravu vaší betonové podlahy, ale stačí vyměnit kus za kus.

Nebude vám podkluzovat

V průběhu cvičení, například při dřepech či výpadech, je důležitá stabilita a pevná půda pod nohama. Protiskluznými parametry disponují i PVC dlaždice Fortelock a proto se vám nestane, že byste při cvičení podobně náročných cviků podklouzli. Podlahu si navíc můžete vybrat až ve 4 dezénech, přičemž každý z nich splňuje přísná kritéria Evropských norem.

Barevná pestrost a mobilita

Další výhodou, kterou zajisté přivítá každý majitel sportovního zařízení, je možnost výběru kombinace až 12 barev. PVC dlaždicemi o rozměrech 51×51 cm (včetně zámků) tak lehko oddělíte jednotlivé zóny vašeho fitness centra. Vaši návštěvníkům bude díky tomuto členění ihned jasné, kde je prostor vyhrazený pro kardio, kde se cvičí s těžkými váhami atd. Dlaždice můžete položit i pod jednotlivé stroje a v případě, že se časem rozhodnete je přesunout na jiné místo, jednoduše je rozeberete. Podlahové systémy Fortelock jsou totiž přenosné a skládání a následné rozebrání nemá vliv na pevnost zámků.

Záruka až 12 let

Možná jste se již setkali, nebo máte vlastní zkušenost, s dlaždicemi vyrobenými z gumy. Ty se Fortelocku velmi podobají a je možné si je vzájemně splést. Avšak nenechte se zmást. Kromě jiného mají také jednu velkou nevýhodu. Většina z nich je příliš měkká a po čase a vlivem výkyvů teplot začne měnit svůj tvar. U dlažby Fortelock se toho bát nemusíte. I v tomto ohledu splňuje náročné požadavky evropských norem a za jejich kvalitou si stojíme zárukou až 12 let.

V případě, že vás naše podlaha zaujala, nebo jste se s ní ještě nesetkali na vlastní oči, rádi vám pošleme vzorek 8×8 cm. Budete si tak moci udělat vlastní obraz o kvalitě a houževnatosti materiálu, ze kterého je Fortelock vyráběn.

Sledujte nás i na Facebooku. Kromě novinek, referencí od zákazníků či videí z montáží v něm najdete i mnoho dalšího zajímavého obsahu.

fitness_podlaha_2.png fitness_podlaha_3.png fitness_podlaha_6.png fitness_podlaha_5.png

Vzorek podlahy

Chci vzorek