Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podlaha do pneuservisů

Vlastníte pneuservis? Uvažujete o jeho rekonstrukci? Přemýšlíte nad tím, jakou podlahu zvolit? Pokud ano, pomůžeme Vám s rozhodováním! Vyrábíme podlahy, které jsou potřebám náročných podmínek v pneuservisu uzpůsobeny. Vysoká zátěž, snadná údržba, odolnost proti chemikáliím – to jsou požadavky, které by měla taková podlaha splňovat.

Pojďme se podívat jaké možnosti se majitelům pneuservisů nabízení

Ve většině pneuservisů vidíme betonovou podlahu. Lidé jsou často přesvědčeni, že beton vydrží všechno. V některých provozech to může být pravda, ale při tak frekventované zátěži jako v pneuservise se na betonové podlaze po čase objeví praskliny, které se dále zvětšují, a kromě nepěkného vzhledu působí komplikace při údržbě a čištění. Podlahu znehodnotí i rozlité chemikálií, oleje nebo pohonné hmoty a takový pád kladiva může kus betonu uštípnout.

Další možností je klasická dlažba. Ta si však v porovnání s betonovou dlažbou nevede o mnoho lépe. Údržba, odolnost nebo samotná pokládka jsou spíše nevýhodou. Dlaždice praskají a po čase se drolí a uvolňují.

Dlaždice Fortelock Industry se od předchozích typů podlah liší především snadnou a rychlou pokládkou, kterou zvládne každý sám. Není tedy nutné omezovat provozní domu, čímž šetří peníze a zároveň mu odpadají náklady na externí dodavatele pokládky. Nemusíte složitě odstraňovat nebo upravovat původní podklad. Pokud je podlaha rovná, stačí ji před pokládkou zamést a zbavit nečistot.

Použitý materiál a speciální výrobní technologie zaručují že dlaždice nepoškodí pravidelná zátěž automobilů ani speciálního zařízení pneuservisů. Podlaha odolá i krátkodobému působení chemikálií, které se do materiálu nevsakují. Protiskluzové dezény a izolační funkce dlaždic jsou pro práci příjemnější než jiné typy podlah a snižují také hlučnost.

Potěší vás také moderní design. Vybírat můžete z několika dezénu a barev. Dlaždice si nakombinujete podle vlastního vkusu a můžete tak vytvořit barevně rozlišené pracovní plochy nebo bezpečnostní zóny.

Za kvalitou a odolností podlahy si stojíme a dáváme na ni záruku až 12 let.

Vzorek podlahy

Chci vzorek