Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podlaha do garáže pro veteránská auta

Starat se o veteránské auto není jako pečovat o nové auto. Veteráni potřebují spoustu péče, aby byla zachována jejich přitažlivost a zabránilo se korozi různých dílů. Majitelé těchto automobilů pečují o své mazlíčky s láskou a jejich údržba je pro ně radost. Je důležité se ujistit, že prostor, ve kterém vozidlo parkujete, je čistý a suchý. Vlhkost by mohla způsobit korozi nebo plísně. Nejdůležitější je tedy otázka, jakou podlahu pro svého vysněného miláčka zvolit? Dlaždice Fortelock disponují na spodní straně kanálky AirFlow, které zabezpečují odvětrávání. Pod podlahou tak nedochází k zahnívání či vzniku zápachu.

Výběr podlahy do garáže a nejběžnější druhy podlah

Pokud uvažujete o rekonstrukci podlahy v garáži a přemýšlíte nad tím, jakou podlahu zvolit, poradíme Vám a pomůžeme Vám se dobře rozhodnout. Vyrábíme podlahy, které jsou potřebám náročných podmínek v garáži uzpůsobeny.

1) Epoxidová pryskyřice

Epoxidová pryskyřice je jednou z nejpoužívanějších podlah mezi podlahami do garáže či průmyslu, protože se nanáší přímo na nový nebo regenerovaný beton. Dlouhodobé působení kyselin a olejů může změnit barvu pryskyřice a vytvářet velmi evidentní a neopravitelné skvrny. Tento druh podlahy také trpí vlhkostí, není odolná proti nárazům a často způsobí pád kladiva či jiného pracovního nástroje prasklinu, která se časem začne zvětšovat.

2) Betonová podlaha

Betonové podlahy jsou klasikou mezi podlahami. Beton je však proslulý obtížným čištěním, prachem vznikajícím při drcení na jeho povrchu a skvrnami. Olejové a kyselé skvrny představují velký problém, jelikož nejdou odstranit.

3) Keramická dlažba

Keramické dlaždice jsou také oblíbené, ale z hlediska oprav jsou určitě tím nejhorším řešením. Keramika je tvrdá a absorbuje jakýkoli náraz nebo pád těžkých předmětů s následnými prasklinami. Jakákoli strukturální porucha na podlaze má za následek rozbití keramiky. Kromě toho jsou náklady na instalaci a opravy skutečně vysoké.

4) PVC dlaždice Fortelock

Fortelock vždy nabízí nejlepší řešení, a to nejen z ekonomického hlediska, ale také z hlediska technologie a času. Naše podlahy jsou odolné, snadno se čistí a jsou certifikovány podle nejvyšších platných norem s ohledem na ekologii.

Dlaždice jsou vysoce odolné vůči nárazům a pádu těžkých předmětů a také vůči kyselinám a olejům. Disponují systémem AirFlow, který umožňuje cirkulaci vzduchu pod podlahou a zabraňuje plísním nebo kondenzaci vlhkosti. Z dalších výhod je třeba zmínit možnost výměny jednotlivé poškozené dlaždice, aniž by se musela vyměnit celá podlaha.

Pro nerovný podklad podlahy v garáži nebo vyšší zátěž

Dlaždice Industry

  • Řada Industry je určená pro nejvyšší průmyslovou zátěž včetně vysokozdvižných a paletových vozíků
  • Snadné kombinování barev
  • možnost vytváření koridorů, cest a naváděcích pruhů
  • Vhodné do prostor s vysokým bodovým nebo dynamickým zatížením

Fortelock Industry lze zakoupit také ve verzi ECO – vyrobeno z recyklovaného granulátu, obdobné vlastnosti, horší vizuální kvalita.

Dlaždice INDUSTRY

Pro rovný podklad podlahy v garáži a nižší zátěž

Dlaždice XL

Dlaždice XL

Pro vzhled podlahy bez přiznaných zámků

Dlaždice Invisible

  • Skryté zámky (po položení pokládky nejsou vidět)
  • Unikátní dezén hadí kůže s odlesky a jednodušším úklidem
  • Řada Invisible je určená do komerčních, obytných i průmyslových a skladových prostor
Dlaždice INVISIBLE

Čištění a údržba PVC podlahy Fortelock

Podlahu Fortelock vyčistíte pouhým vytřením vodou s běžným saponátem. Podlaha vykazuje nadprůměrnou odolnost vůči slabým kyselinám, ředěným kyselinám, alkáliím, mýdlům a rozpouštědlům. Nafta a silné kyseliny podlaze neškodí, pokud je příslušné potřísnění okamžitě opláchnuto.

Vybrali jste si pro svého miláčka podlahu Fortelock, ale nejste si jisti, jakou zvolit barvu a dezén? Objednejte si vzorky dlaždic Fortelock 8×8 cm.

Fortelock na YOUTUBE

Sledujte Fortelock YouTube kanál, kde pravidelně přidáváme nový obsah. Zajímat váš může:

Vzorek podlahy

Chci vzorek