Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Pomáháme s obnovou planety

Ředitel a majitel naší společnosti Fortemix Adam Milata tvrdí, že cílem podnikání není jen zisk, ale především aktivní zodpovědnost vůči společnosti a planetě.

A že to nejsou jen slova, potvrzujeme mimo jiné spoluprací se sdružením Eden reforestation project. To si dalo za cíl obnovu lesů v různých koutech světa. Momentálně působí v osmi zemích a vysadilo již téměř 600 milionů stromů. Zároveň na práci najímají místní obyvatele žijící v chudých komunitách, kteří takto dostanou možnost důstojné obživy. Tímto vytváří dokonalý koloběh, jak pomoct nejen přírodě, ale i obyvatelům dané země. Více informací můžete najít zde.

A jak výsadba stromů souvisí s podlahou, která se vyrábí poblíž Ostravy? Firma Fortemix se zavázala, že za vyrobený 1  m2 dlaždic věnuje částku na sazenici (strom). Majitel firmy si vybral oblast v Nepálu. Takto vyroste nová zalesněná oblast s téměř 750 000 novými stromy. Díky tomu najdou práci desítky obyvatel, což v těchto končinách není vůbec jednoduché.

Z tohoto příběhu je vidět, že pokud máte chuť, vizi a především srdce, můžete se podílet na obnově naší planety a pomoci obyvatelům chudých oblastí odkudkoliv.

vysazeny_strom_FB_CZ_2-–-obnoveny-1024x684

Vzorek podlahy

Chci vzorek