Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Novinka Industry Ultra – dlaždice pro vysokou průmyslovou zátěž

Fortelock Industry Ultra

Servisy, garáže, fitness centra, prodejny, showroomy, tam všude mohou zákazníci využít dlaždice Fortelock Industry. Mnohdy však hledají řešení do skladů a výrobních prostor s vyšší zátěží. Zároveň vyžadují řešení, které není nutno fixovat nebo lepit. Právě pro ně přicházíme s novinkou v portfoliu PVC dlaždic s produktem Fortelock Industry Ultra.

Dlaždice Fortelock Industry Ultra vycházejí z oblíbené řady Industry. Mají stejný tvar dlaždice i zámků, co je ovšem podstatné, liší se v tloušťce. Vůči klasické dlaždici jsou tlustší až o 40 %, což znamená celkovou tloušťku až 10 mm. Ta ji předurčuje do prostor s manipulací těžších průmyslových nízko a vysokozdvižných vozíků.

A co je největší výhoda? V případech manipulace s nízkozdvižnými paletovými vozíky není potřebná fixace ani lepení. Dlaždice zvládnou zatížení až do hmotnosti 2200 kg, což je v mnoha případech nejvyšší nosnost paletového vozíku. Ve srovnání s použitím klasických dlaždic Fortelock Industry je to až 4x vyšší odolnost vůči zatížení. Navíc při zatížení klasickými vysokozdvižnými vozíky zvládnou zátěž až 5 500 kg bez lepení nebo fixace.

Fortelock Industry Ultra máme k dispozici v 8 barvách, třech dezénech a stejně tak je k dispozici ve variantě ECO – dlaždice z recyklovaných materiálů.

Více informací o dlaždicích Ultra naleznete na našem webu a v případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Large modern warehouse with forklifts

Vzorek podlahy

Chci vzorek