Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Jak opravit podlahu v autoservisu?

Zvažujete rekonstrukci podlahy v autoservisu? Požadujete odolnou, funkční a téměř bezúdržbovou podlahu. Zkusíme zde srovnat betonové a PVC podlahy.

Většina autoservisů má betonovou podlahu, která je levná a měla by být odolná a dlouhodobá. V průběhu let ale může začít betonová podlaha praskat. Praskliny způsobují nejenom prašnost, ale je třeba je opravit, aby se zabránilo jejich šíření a většímu poškození.

Takovou podlahu pak není lehké opravit, protože bývá zaolejovaná a popraskaná. Proto na ní nebudou dlouho držet nátěry a většinou ani stěrky a dlažba. Jednou z možností tedy je znovu podlahu vybetonovat. Tak získáte opět novou podlahu, ale stojí to čas, odstávku a nemalé peníze.

Druhou možností opravy je položit vysoceodolnou dlažbu Fortelock. Pokládku plastové dlažby zvládnete sami a za zlomek času. Nepotřebujete řemeslníky, nakupovat dodatečný materiál či složitě odstraňovat nebo upravovat původní podklad. Pokud je podlaha rovná, stačí ji před pokládkou zamést a zbavit nečistot. Dlažba Fortelock navíc odolá vysoké mechanické zátěži i technickým kapalinám, snadno ji naistalujete i po částech mimo provozní dobu, protiskluzové dezény, izolační funkce dlaždic zpříjemní práci pod vozem a sníží hlučnost. K vysoké odolnosti PVC dlažby Fortelock se také váže dlouhodobá životnost, která je až 25 let!

Více o použití dlažby Fortelock se dozvíte zde.

Autoservis_1080x1080_FB_CZ_bez

Vzorek podlahy

Chci vzorek