Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Hledáte vhodnou podlahu do garáže pro tuningové auto?

Garáž pro milovníky tuningových aut musí vydržet hodně a nejvíc dostává zabrat její podlaha.

Základní parametry podlahy do garáže

Garážová podlaha musí splňovat několik základních parametrů, díky kterým může v daných prostorech dobře sloužit. V první řadě by měla disponovat odolností, dlouhou životností, ale také musí odolávat vysoké zátěži a ideálně být snadná na údržbu.

Jakou variantu podlahy do garáže tedy zvolit?

Často používanou a oblíbenou variantou jsou podlahy z epoxidové pryskyřice nebo polyuretanové nátěry. Někteří lidé volí do svých garáží zámkovou dlažbu nebo kamenné koberce. Jejich pokládka a údržba jsou poměrně zdlouhavé a složité.

Dlaždice Fortelock se vyznačují odolností vůči chemikáliím a oděru, odolností proti opotřebení, odolností vůči zátěži. Poskytují tepelnou a zvukovou izolaci a jsou velice snadné na údržbu a čištění povrchu. Odolný systém zámků, které jsou velmi těsné, zaručuje, že se pod podlahu může dostat pouze minimální množství vody. Dlaždice disponují kanálky AirFlow, které zabezpečují odvětrávání. Pod dlažbou tedy nedochází k zahnívání či zápachu.

Jednou z předností PVC dlažby Fortelock je možnost výměny jednotlivých dlaždic, aniž by bylo potřeba demontovat celou podlahu. Jednoduše vyjmete poškozenou dlaždici a nahradíte novou.

Jak a čím čistit podlahu Fortelock?

Údržba podlahy je také snadná. Podlahu stačí setřít mopem vodou s běžným čistícím prostředkem vhodným na podlahu. Pokud chcete zvýšit lesk podlahy nebo vyčistit extrémní zašpinění, doporučujeme výrobky značky Dr. Schutz.

A to nejlepší nakonec. Polymerní struktura podlahy Fortelock je odolná většině olejů a kyselin. Při rozlití stačí dlaždice otřít.

auto_a3_optimized

Vzorek podlahy

Chci vzorek