Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK ZDARMA

25. 5. 2021

Dlaždicím Fortelock neublížíte, ani kdybyste přes ně přejeli tankem

A to doslova! Vybíráte novou podlahu do garáže, dílny, kanceláře nebo do výroby? Pořízení podlahové krytiny přináší nemalý zásah do rozpočtu, ale s našimi PVC dlaždicemi Fortelock chybu neuděláte. I přes počáteční vyšší náklady.

Podlaha musí sloužit mnoho let, měla by být atraktivní, ale také odolná a vydržet velkou zátěž. A to vše naše podlaha splňuje. Dlaždice Fortelock mají prvotřídní systém zámkové PVC dlažby. Lze ji pokládat na nové i staré podklady. Vyniká vysokou odolností proti opotřebení a vyznačuje se chemickou odolností a dlouhodobou stabilitou. Izoluje teplo i zvuk a pokládku můžete realizovat i bez nutnosti přerušení běžného provozu.

Hodí se jak do garáží, kanceláří, obchodů, ale zároveň odolá vysoké provozní zátěží ve výrobě nebo autoservisu. Skvěle zapadne do kavárny, dětské herny nebo autosalonu. Je snadná na údržbu a bezpečná při chůzi. A v neposlední řadě si ji můžete položit úplně sami za pár hodin s minimem nářadí.

Podlahový systém Fortelock si poradí i s tankem! Můžete se přesvědčit.

1080x1080_novinka_web

Vzorek podlahy zdarma

Chci vzorek