Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Fortelock Business: Podlaha do restaurace a kavárny

Podlaha do restaurace a kavárny představuje podstatný prvek, který může ovlivnit celkový dojem z vašeho podniku. Sháníte designovou a zároveň zátěžovou dlažbu do těchto prostor? PVC podlaha Fortelock Business je ideální řešení. Nabízí moderní a esteticky přitažlivý vzhled, ale také praktické a odolné řešení, které vydrží nároky každodenního provozu.

Hlavní požadavky na podlahu do restaurace a kavárny

Snadná a rychlá pokládka

Jednou z hlavních výhod PVC dlaždic Fortelock Business je jejich snadná a rychlá instalace. Díky unikátnímu zámkovému systému zvládnete položit podlahu Fortelock bez podlahářské firmy svépomocí a to často bez nutnosti přerušit provoz.

Pro usnadnění práce si navrhněte podlahu v našem konfigurátoru a podívejte na návod na pokládku, který vás krok za krokem provede celým procesem.

Vysoká kvalita a moderní design

Kolekce Business v sobě spojuje unikátní vlastnosti dlaždic Fortelock a špičkových produktů světových výrobců zátěžových vinylových podlahových krytin. Vybírat můžete z širokého spektra designů, které se snadno přizpůsobí různým interiérům a stylům. Vybírat můžete z imitace oblíbených dřevin, ale také třeba betonové stěrky. Nejoblíbenější dekory najdete na našem e-shopu. Kompletní nabídku dekorů, které vyrábíme na zakázku naleznete v našem katalogu.

Podlaha tak nejen že oživí vzhled vašeho prostoru, ale zároveň zaručuje vysokou odolnost a dlouhodobou trvanlivost i v místech s vysokou provozní zátěží.

Protiskluzný povrch a vodopropustnost

  • Dlažbu Fortelock Business vyrábíme s protiskluzovým povrchem. Myslíme na to, že podlaha do restaurace a kavárny musí být bezpečná, ať po ní chodíte v teniskách na podpatcích i v polobotkách. Dle normy DIN 51130:2014-02 jsou hodnoty našich podlah R9 – R10 dle zvoleného dekoru.
  • Speciálně vyvinutý a patentovaný systém zámků ZeroGap zaručuje minimální vodopropustnost a ochranu proti vniknutí nečistot.

Díky těmto vlastnostem si Fortelock Business našel místo v mnoha kavárnách a restauracích po celém světě. Naše podlahy jsou ideální pro veřejné části provozoven, kde pomůžou navodit pocit elegance a luxusu. Do kuchyně nebo částí s přípravou jídel je nutné sledovat specifické normy pro tyto prostory.

Snadná údržba

Dalším požadavkem je snadná údržba podlahy. V komerčních prostorách, kde je čistota a hygiena na prvním místě, to představuje zásadní výhodu. Podlahu je možno rychle a efektivně čistit, což šetří nejen čas, ale i náklady na údržbu. Podlaha Fortelock Business vyhovuje normě na Odolnost proti bakteriím EN ISO 846

Pro čištění doporučujeme naše speciálně vyvinuté čističe Fortelclean.

Podrobnosti o vlastnostech podlahy Fortelcok Business najdete v technickém listu.

Specifické výhody Fortelock Business podlah do restaurace a kavárny

Flexibilita pro provozovatele

Pro majitele restaurací a kaváren, kteří si své prostory pronajímají, představují podlahy Fortelock ideální řešení. V případě, že se rozhodnou prostor v budoucnu opustit, mohou podlahu snadno demontovat a přemístit do nové lokality nebo ji využít jinde.

Jednoduchá výměna poškozených dlaždic

Pokud se podlaha v nějakém místě poškodí, PVC podlahy Fortelock Business nabízí možnost vyměnit jeden kus dlaždice za nový bez nutnosti rozebírat celou podlahu.

Shrnutí

PVC podlaha Fortelock Business je moderní, praktické a ekonomicky efektivní řešení pro všechny, kdo chtějí rychle a s minimálním přerušením obnovit podlahu v komerčních prostorách. Díky snadné instalaci, vysoké odolnosti, širokému výběru designů, jednoduché údržbě a flexibilitě při možném přestěhování je toto řešení ideální volbou pro majitele restaurací a kaváren. Pokud i vy uvažujete o rekonstrukci vaší podlahy, neváhejte vyplnit poptávkový formulář nebo požádat o vzorek a přesvědčte se o kvalitách a výhodách podlah Fortelock Business na vlastní oči.

Pro více informací, technické specifikace nebo individuální nabídku kontaktujte naše odborníky. Pomůžeme vám najít nejlepší podlahové řešení, které splní vaše specifické požadavky.

Podlaha do restaurace a kavárny

Vzorek podlahy

Chci vzorek