Potřebujete poradit s výběrem dlažby do vašeho prostoru? Volejte zákaznický servis +420 553 829 829, +420 731 191 567 v době od 6:00 - 15:00.
VZOREK PODLAHY

Podpořili jsme Dlaň života

V rámci podzimního charitativního projektu FORTEGRANT, který je zaměřen na pomoc organizacím v rámci našeho regionu, naši zaměstnanci vybrali a poté také společně s majitelem firmy Fortemix podpořili obecně prospěšnou společnost Dlaň životu. Cílem organizace je nabízet pomoc těhotným ženám v tíživé situaci a rodičům s malými dětmi.

Dlaň života nabízí preventivní podporu, případně i pomoc v tíživé situaci zejména těhotným ženám, partnerům a rodičům s dětmi do čtyř let. Tato podpora je realizována formou nabízených aktivit, poradenství a vzdělávání se zaměřením zejména na období těhotenství, porodu a péči o děti raného věku. Poslání organizace je s vědomím, že každý má právo na život a lidský život je hoden ochrany již před narozením, nabízí společnost pomoc a ubytování těm matkám, kterým se přijetí počatého života tak zkomplikovalo, že přemýšlejí nad jeho ukončením.

V rámci uvedených obecně prospěšných služeb společnost poskytuje sociální službu Azylový dům pro těhotné matky v tísni a další služby v oblasti podpory rodiny. Dům se nachází na klidném místě v krásné přírodě na pomezí Vysočiny. K ubytování hostů slouží dva pokoje se samostatným vchodem. Výtěžek z doplňkové činnosti je určen na podporu provozu azylového domu.

Jak je možné podpořit těhotné matky a společnost Dlaň životu?

• Finančními dary – informace najdete na www.dlanzivotu.cz
• Materiální pomoc – darovat oblečení a potřeby pro děti do šesti měsíců, kočárky
• Dobrovolnictví – v Ostravě je možno se zapojit do společného tvoření dekoračních předmětů
• Můžete využít rekreační ubytování v domě v Hamrech u Hlinska.

Srdečně děkujeme vaší firmě – a vašim zaměstnancům, kteří jsou určitě vaším firemním bohatstvím:)“
Mgr. Marcela Holeňová – ředitelka

Dlan_zivotu_1080x1080

Vzorek podlahy

Chci vzorek