Zahradnický velkoobchod, Slovensko

Pro instalaci a použití PVC dlažby Fortelock se v rámci první rekonstrukce původní podlahy rozhodli i v zahradnickém centru CUREL nacházející se v Bratislavě na Slovensku. Teď, zhruba po čtyřech letech od první montáže, můžeme s radostí informovat, že jsou už našim stálým zákazníkem. Proč? Dozvíte se níže.

 

Potřeba nové podlahy a její výběr

Původní betonový povrch s nátěrem byl ve špatném stavu, vznikaly tam praskliny a jejich oprava se zdála velmi komplikovaná.

V průběhu výběru z možností měl náš klient dvě hlavní kritéria, podle kterých se chtěl rozhodnout. Patřila mezi ně rychlost instalace a estetická stránka nové podlahy. Chtěl se vyhnout situaci, kdy by z důvodu rekonstrukce musel na dlouho přerušit chod provozovny. Původně uvažoval o lité podlaze, ovšem při té opět hrozila následná tvorba prasklin, se kterými měl již zkušenosti.

„Povrch je tu u nás dost namáhaný. Těmito prostory prochází velké množství zboží a my potřebujeme, aby toho podlaha vydržela opravdu hodně.“

Na značce podlahy mu nezáleželo. Důležitý byl poměr kvality a ceny, což v očích našeho zákazníka Fortelock splnil. K podlahovému systému Fortelock se dostal prostřednictvím internetu. Zalíbila se mu i vlastnost průmyslového využití dlaždic a protiskluzné vlastnosti dlažby. A to právě kvůli tomu, že při práci s květinami se často stává, že se na podlahu vylije voda.

Důvody pro Fortelock

K finálnímu výběru podlahoviny přispěla i možnost otestování vlastností dlažby: „Líbilo se mi, že jsme před nákupem měli možnost vyzkoušet si Fortelock přímo u nás. Dostali jsme 5m2 zdarma, abychom viděli, jak to naše prostředí podlaha snese. Položili jsme ji do dveří, kde je zátěž nejvyšší. Řekl bych, že v průběhu testování přes ni přešlo zboží z několika desítek kamionů. Podlaha se osvědčila a zkouškou prošla. A právě to rozhodlo.“

Instalace a položení dlažby Fortelock

Položení podlahy a její montáž nebyla pro klienta složitá. Možnost montáže svépomocí vnímá jako pozitivní aspekt, ale z důvodu pracovní vytíženosti vlastních zaměstnanců, se rozhodl oslovit externí podlahářskou firmu. Položení 550m2 bylo hotové během víkendu 4 osobami.

Spokojenost s dlažbou Fortelock

Na PVC dlažbě Fortelock si náš zákazník cení především rychlosti položení a možnost jejího okamžitého používání. Dále hodnotí jednoduchost případných oprav: „U podlahy Fortelock je jednoduchá oprava a okamžitá možnost používání. Nemůžeme provozovnu zavřít ani 3 ani na 4 dny, to by pro nás bylo nemyslitelné.“

Stálý zákazník

Spokojenost s vlastnostmi dlažby dokazují nejen slova chvály, které nás jako výrobce samozřejmě těší, ale také rozšíření plochy, na které je Fortelock nově položen. Po čtyřech letech od první montáže, byly prostory rozšířeny o dalších 550m2. Jak vypadala montáž, se můžete podívat na našem Facebooku, kde najdete i další novinky z naší dílny.

Detaily realizace
Realizace pro Zahradnický velkoobchod
Lokalita Bratislava, Slovensko
Plocha 550 + 500 m2
Použitý materiál Fortelock Industry Graphite
Rok realizace 2015 + 2018