Výrobní prostory, Německo

Německá firma na výrobu plastů potřebovala nahradit svou původní betonovou podlahu. Proč se rozhodli pro Fortelock? Potřeby, požadavky i důvody, které vedly k výběru nové podlahy, se dozvíte na následujících řádcích.

Potřeba nové podlahy a její výběr

Důvodem pro výměnu podlahy byla především vysoká prašnost. Zákazník hledal podlahu, ze které by se neprášilo tak jako z betonové. Od nové podlahy si sliboval především snadnější údržbu a udržování čistoty. Při výběru byla pro zákazníka důležitá také možnost položit si podlahu vlastními silami bez závislosti na práci externí firmy.

Důvody pro Fortelock

O PVC dlaždicích Fortelock se klient dozvěděl na internetu, přičemž od začátku byl rozhodnutý pro PVC podlahu. O jiném typu kachlí, či betonu už neuvažoval. Pro Fortelock se rozhodl kvůli rychlosti instalace a vzhledu dlaždic. Další plusový bod dostala dlažba Fortelock také za cenu, která se ukázala nižší v porovnání s jinými zvažovanými možnostmi.

Další požadavky na podlahu

Pro klienta byla při výběru důležitá také stabilita a odolnost, protože po podlaze jezdí těžké vysokozdvižné vozíky. S tím souvisely i další požadavky, především na protiskluznosti a odolnost proti případným šmouhám.

Instalace a položení dlažby Fortelock

Montáž realizoval zákazník vlastními silami, bez pomoci pokladačské firmy. Samotné položení podlahy zabralo dva dny, příprava podkladu jeden den. Pracovník firmy hodnotí instalaci jako bezproblémovou: „Jedním z hlavních důvodů, proč jsme se rozhodli pro Fortelock byl ten, že jeho instalace zabere méně času než třeba nová betonová podlaha.

Spokojenost s Fortelock

Kromě rychlosti montáže si zákazník cení i výhodu, díky které Fortelock vyniká v porovnání s jinými typy podlah průmyslových podlah – při pohybu a chůzi po podlaze zaměstnanci pociťují „měkkost“ materiálu, což jim přidává na komfortu při pracovním nasazení. Na závěr uvádí, že se doposud nesetkal s žádnými nevýhodami podlahy a celkově ji hodnotí velmi kladně.

Detaily realizace
Lokalita Výrobní hala v Německu
Rozloha 550m2
Produkt Fortelock ECO Grey
Rok realizace 2017