Sklad, Slovensko

Realizace PVC dlažby Fortelock ušetřila v roce 2017 majiteli skladu nemalé starosti s poškozenou podlahou. Jaké byly jeho požadavky, co od podlahy očekával a jak ji hodnotí s odstupem času? Přečtěte si jeho hodnocení.

Potřeba nové podlahy a její výběr

Potřeba nové podlahy přišla v čase, kdy se stará betonová podlaha začala pomalu loupat. O beton už náš zákazník neměl zájem a to převážně z časového hlediska. Fortelock považoval za rychlejší variantu a ocenil i možnost následné demontáže a případného přemístění.

Důvody pro Fortelock

O výběru dlaždic Fortelock rozhodly především jejich vlastnosti. Podle zákazníkových slov sehrála roli jednoduchost údržby, rychlá montáž a estetická stránka dlažby. S konkrétními technickými parametry ho seznámil náš obchodník, který vše potřebné vysvětlil a uvedl i další podrobnosti. S odstupem času klient vyzdvihuje i to, že podlaha je příjemná na stání nebo chůzi.

Instalace a položení dlažby Fortelock

Pro zákazníka, jak jsme již zmiňovali, byla velmi zajímavá možnost instalace podlahy vlastními silami. Také ocenil fakt, že nebylo potřebné sklad vyklízet, jak by tomu bylo u vylévání betonu. Položení dlažby ve dvou lidech trvalo zhruba jeden den. Položení bylo provedeno bez lepení dlaždic, pouze s vyřezáním pár rohů. Majiteli skladu udělalo radost, že mohl po podlaze ihned chodit a jezdit a nebyl tak nijak narušen chod skladu.

Spokojenost s dlažbou Fortelock

Na PVC dlažbě Fortelock si zákazník nejvíce cení rychlosti položení a dodává, že je to v podstatě bezúdržbové řešení, které vydrží zátěž vysokozdvižných vozíků: „Fortelock bych určitě doporučil. Je vhodný nejen do garáží či autoservisů, ale hodí se i do větších skladů s rozlohou 1000 m2

Detaily realizace
Realizace pro Majitel skladu
Lokalita Slovensko
Rozloha 450m2
Produkt Fortelock ECO Grey
Rok realizace 2017