O firmě

Již několik let vyrábíme ve společnosti Fortemix, s.r.o.PVC dlažbu Fortelock a jiné podlahové materiály. Naše společnost je ryze českou společností specializující se na výrobu podlahových systémů, jak pro průmyslové celky, tak do komerčních prostor a domácností.

Díky inovativnímu přístupu, kvalitnímu provedení a vysoce moderní technologii výroby, jsou podlahoviny již položeny na více než 10 000 000 m2 po celém světě.
I Vy sami si můžete dlažbu Fortelock pořídit již ve většině zemí střední, východní a západní Evropy.

Naším cílem je Vaše spokojenost. Proto neztrácíme čas při řešení Vašich požadavků, nabídneme vám technickou výpomoc kdykoliv ji budete potřebovat, přizpůsobíme se Vašemu specializovanému řešení a především dodáme kvalitní výrobky, na které je spolehnutí a které očekáváte.

Klademe důraz na neustálé investice do výzkumu, aby byly podlahy v souladu s nejnovějšími poznatky a objevy. Díky tomu vám můžeme nabídnout ideální komfort, mimořádnou odolnost materiálu, jednoduchou pokládku a spolehlivost podlahy.

Důležitým faktorem při fungování firmy je také respekt k životnímu prostředí. Proto je veškerá dlažba recyklovatelná, při výrobě vzniká minimum odpadu a emisí. Chráníme naše okolí i pro budoucí generace.

Video